„Prienai“ rungtynių baigtį vėl išsprendė trečiame kėlinyje

Kovo 30 d. „Prienų“ krepšininkai LKL čempionate iškovojo eilinę pergalę. Šį kartą jie gan lengvai įveikė „LSU-Baltų“ komandą. Tiesa, po pirmosios rungtynių pusės aikštelės šeimininkų pranašumas buvo tik 5 taškai, bet antroje pusėje labai greitai visi taškai buvo sudėti į savo vietas (91:73).

Rungtynės prasidėjo taikliu Artūro Milaknio tritaškiu (3:0). Dar po akimirkos Jis pelnė dar du taškus (5:0), bet studentai atsakė galingu spurtu ir įgijo trijų taškų pranašumą (9:12).

Toks šaltas dušas nepatiko aikštelės šeimininkams ir jie greitai išlygino rezultatą (12:12), tačiau tuoj pat gavo svečių atkirtį (12:19). Vis tik „Prienų“ krepšininkai surimtėjo ir ėmėsi mažinti skirtumą. Iki kėlinio pabaigos likus 1,5 min., rezultatas tapo lygus (19:19). Vis tik pirmąjį kėlinį aikštelės šeimininkai pralaimėjo (21:23).

Antrojo kėlinio pradžioje „LSU-Baltai“ padidino savo pranašumą iki keturių taškų (21:25), bet neilgam, nes „Prienai“ per minutę panaikino skirtumą, o po Armino Urbučio dėjimo į krepšį išsiveržė į priekį (27:25). Dar po kelių atakų „Prienai“ jau pirmavo 6 taškais (31:25), ir  „LSU-Baltai“ trenerių štabas suskubo paimti minutės pertraukėlę.

Tiesa, aikštelės šeimininkai dar padidino savo persvarą iki 11 taškų (38:27), bet vėliau jų puolimas pradėjo strigti ir svečiai sumažino skirtumą iki dviejų taškų (38:36). Ir tik tada iššovė Siim Sanders Vene, tritaškį pataikė A. Milaknis ir aikštelės šeimininkai įgijo 7 taškų persvarą (45:38). Paskutinė antrojo kėlinio „LSU-Baltai“ ataka buvo taikli (45:40).

Trečiame kėlinyje aikštelės šeimininkai, vaizdžiai tariant, nušlavė kauniečius ir laimėjo kėlinį net 17 taškų skirtumu.

Kėliniui įpusėjus, prieniškiai pirmavo 15 taškų skirtumu (61:46), o po trijų kėlinių jų pranašumas jau siekė 22 taškus (74:52).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Prienai“ padidino persvarą iki 27 taškų (79:52) ir trumpam atsipalaidavo, leisdami varžovams sumažinti skirtumą iki 14 taškų (83:69).  Rungtynes prieniškiai laimėjo 18 taškų skirtumu (91:73).

Artūras Valeika pelnė 19 taškų, Siim Sanders Vene – 14, Arnas Labuckas ir Artūras Milaknis – po 13, Arminas Urbutis – 12 (11 atkovotų kamuolių).

LKL „Prienai“ – „LSU Baltai” 91:73 (21:23, 24:17, 29:12, 17:21).