„Prienai“ du kėlinius bandė priešintis „Juventus“ komandai, bet po pertraukos visiškai subyrėjo

tadas-stankevicius-504da341b4523Lapkričio 9 d. „Prienų“ krepšininkai savo arenoje patyrė skausmingą pralaimėjimą LKL čempionato rungtynėse su Utenos „Juventus“ komanda.

Aikštelės šeimininkai laimėjo pirmąjį kėlinį ir suteikė vilčių, jog rungtynes galima laimėti. Bet jau antrajame kėlinyje Tado Stankevičiaus auklėtiniai prarado iniciatyvą. Po pertraukos komanda žaidė tragiškai ir patyrė skausmingą pralaimėjimą 35 taškų skirtumu (56:91).

Pirmoje rungtynių pusėje vyko apylygė kova. Tiesa, po Domanto Šeškaus tritaškio ir Giedriaus Staniulio dvitaškio „Prienų“ komanda pirmavo penkių taškų skirtumu (7:2). Deja, varžovai labai greitai panaikino taškų deficitą ir persvėrė rezultatą savo naudai (7:9). Kėliniui įpusėjus, po Arno Labucko tritaškio, aikštelės šeimininkai vėl išsiveržė į priekį (12:11). Varžovai atsakė spurtu 6:0 ir įgijo 5 taškų persvarą (12:17). „Prienų“ krepšininkai nesutriko ir paskutines 3 kėlinio minutes karaliavo aikštelėje – atkarpa buvo laimėta rezultatu 10:0, ir po pirmojo kėlinio aikštelės šeimininkai pirmavo 5 taškų skirtumu (22:17).

Kėlinys prasidėjo dviem taikliais Dominyko Milkos metimais (26:17). Deja, „Prienų“ komandai nepavyko išlaikyti įgyto pranašumo ir kėliniui įpusėjus jau pirmavo svečiai iš Utenos (28:30).

Aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą (32:32), bet nesugebėjo apsiginti nuo Utenos komandos tolimų metimų ir po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų deficitą (32:40).

Kėlinio pradžioje A. Labuckas sumažino skirtumą iki 6 taškų (34:40), bet tai buvo tik mažytis blykstelėjimas šiose rungtynėse, nes likusį laiką aikštelėje dominavo svečiai iš Utenos. Kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 15 taškų (38:53), o po trijų kėlinių „Juventus“ pranašumas siekė 17 taškų (50:67).

Ketvirtajame kėlinyje „Prienų“ komanda buvo tiesiog mindoma varžovų. Aikštelės šeimininkai per 7,5 min. nesugebėjo pelnyti nei taško, o varžovai – 20. „Prienai“ patyrė skaudų 35 taškų pralaimėjimą (56:91).

LKL: „Prienai“ – „Juventus (Utena) 56:91 (22:17, 10:23, 18:27, 06:24)