A. Labucko ir G.Oreliko vedami „Prienai“ iškovojo LKL čempionate vienuoliktąją pergalę

Sausio 5 d. „Prienų“ krepšininkai išvykoje LKL čempionato nervingose rungtynėse įveikė „Palangos-Triobet“ komandą 14 taškų skirtumu (85:99) ir iškovojo vienuoliktąją pergalę.

Pirmame rungtynių kėlinyje buvo žaidžiamas gan atviras krepšinis. Deja, „Prienų“ krepšininkai, nors laimėjo pirmą kėlinį (20:23), neparodė žaidimo, prie kurio prieniškių sirgaliai yra pratę.
„Prienai“ visą kėlinį kontroliavo žaidimo eigą, bet klaidos neleido įgyti didesnio pranašumo.

Antro kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų (27:29). „Prienų“ strategas Virginijus Šeškus suskubo paimti minutės pertraukėlę ir po jos prieniškių žaidimas šiek tiek stabilizavosi. Svečiai padidino savo pranašumą iki 9 taškų (30:39).
Aikštelės šeimininkai laimėjo atkarpą 4:0 (34:39), bet Arnas Labuckas pataikė eilinį tritaškį ir padidino skirtumą iki 8 taškų (34:42). Panašus skirtumas išsilaikė ir iki kėlinio pabaigos. Po Gedimino Oreliko dviejų taškų ir tikslaus baudos metimo komandas skyrė 9 taškai (44:53). Aikštelės šeimininkai pataikė tritaškį (47:53). Tokiu rezultatu ir pasibaigė antras kėlinys.

Trečio kėlinio pradžioje palangiškiai sumažino atsilikimą iki vieno taško (52:53), bet „Prienai“ atsakė solidžiu spurtu ir po G. Oreliko ir A. Urbučio taiklių metimų įgijo 8 taškų pranašumą (52:60). Kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 9 taškai (54:63). Palangos krepšininkai dar kartą sumažino skirtumą iki vieno metimo atstumo (61:64). Visgi „Prienų“ krepšininkai sėkmingiau sužaidė trečio kėlinio pabaigą ir po dviejų Arno Labucko tritaškių po trijų kėlinių pirmavo 11 taškų skirtumu (63:74).

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje „Prienų“ komanda ne tik išlaikė turėtą pranašumą, bet ir padidino skirtumą iki 13 taškų (74:87). Ir, kai atrodė, jog „Prienai“ lengvai iškovos eilinę pergalę, aikštelės šeimininkai vėl sumažino skirtumą iki 6 taškų (81:87).
Svečiai atsakė Gintaro Kadžiulio tritaškiais ir „Prienų“ pranašumas padidėjo iki 12 taškų (83:95). Per likusį iki rungtynių pabaigos laiką svečiai padidino skirtumą iki 14 taškų (85:99) ir iškovojo 11  pergalę LKL čempionate.
Arnas Labuckas pelnė 25 taškus, Gediminas Orelik – 22, Gintaras Kadžiulis – 18.