„Prienų“ krepšininkai likvidavo 23 taškų deficitą ir „nukovė“ „Mažeikius“ jų tvirtovėje

IMGP5285

Lapkričio 27 d. „Prienų“ krepšininkai LKL čempionato rungtynėse su „Mažeikiais“ sukūrė tikrą stebuklą ir neleido aikštelės šeimininkams džiaugtis pergale, apie kurią jie kalbėjo prieš rungtynes. Tado Stankevičiaus kariauna po košmariško pirmojo kėlinio kitus sužaidė labai kovingai ir ne tik panaikino 23 taškų atsilikimą, bet ir rungtynių pabaigoje turėjo dviženklį pranašumą. Po šių rungtynių „Prienai“ su 6 pergalėmis toliau išlieka aštuntoje LKL turnyrinės lentelės vietoje.

Nuo pat rungtynių pradžios „Prienų“ krepšininkai pateko į tikrą mėsmalę. Tokios siaubingos pradžios dar nebuvo: gynyba buvo visiškai kiaura, o puolimas strigo. Per pirmąją kėlinio pusę prieniškiai sugebėjo įmesti tik du taškus (10:2). Antroje kėlinio pusėje – 4, o į savo krepšį praleido net 13 (23:6).

Kėlinio pradžia nieko gero nežadėjo. Trečiąją kėlinio minutę galima vadinti „Prienų“ komandos prisikėlimu, nes po Vidmanto Sragauskio tritaškio prieniškiai pradėjo pagaliau žaisti. Kėliniui įpusėjus komandas jau skyrė 10 taškų (31:21). Dar po kelių minučių Ovidijus Varanauskas sumažino skirtumą iki 6 taškų (34:28).
Po dviejų kėlinių „Prienų“ komandos deficitas siekė 7 taškus (38:31).

Ir po didžiosios pertraukos „Prienai“ nemažino apsukų. Trečiąją kėlinio minutę Paulius Ivanauskas sumažino skirtumą iki 4 taškų (41:37), o kėliniui įpusėjus prieniškiai jau pirmavo vienu tašku (41:42). Grįžę į žaidimą „Prienų“ krepšininkai nepaleido iniciatyvos iš rankų. Dominykas Milka padidino persvarą iki 4 taškų (45:49). Po trijų kėlinių komandas skyrė tie patys 4 taškai (47:51).

Ir lemiamame kėlinyje T. Stankevičiaus kariauna laikė žaidimo vadžias savo rankose. Kėlinio pradžioje Giedrius Staniulis padidino „Prienų“ persvarą iki 6 taškų (49:55), o po kelių minučių komandas jau skyrė 10 taškų (49:59). Antroje kėlinio pusėje visi aikštelės šeimininkų bandymai perimti iniciatyvą buvo nesėkmingi. Likus iki kėlinio pabaigos 1,2 min., „Prienų“ krepšininkų persvara siekė 12 taškų (53:65). Tiesa, per likusį laiką „Mažeikiams“ pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų (60:67), bet atimti iš prieniškių pergalės nepavyko.

Ovidijus Varanauskas 21 taškai (6 rezultatyvūs perdavimai), Giedrius Staniulis -16 (9 atkovoti  kamuoliai), Dominykas Milka – 9, Arnas Labuckas – 7 (11 ), Paulius Ivanauskas – 7.

LKL: „Mažeikiai“ -„Prienai“ 60:67(23:6, 15:25, 9:20, 13:16)