„Prienai“ neišnaudojo savo aikštelės pranašumo ir LKL čempionate liko ketvirti

Gegužės 13 d. „Prienų“ krepšininkai po gerai pradėtų rungtynių, prarado iniciatyvą ir nesugebėjo savo aikštelėje įveikti gerai žaidusią „Neptūno“ komandą (72:86).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai. Ketvirtąją kėlinio minutę „Prienų“ krepšininkai pirmavo 6 taškais (14:8), bet antroje kėlinio pusėje „Neptūno“ krepšininkai atsakė galingu spurtu ir, iki kėlinio pabaigos likus 4 min.,  svečiai jau pirmavo trimis taškais (14:17). Arnas Labuckas rezultatą išlygino (17:17). Apylygis žaidimas tęsėsi iki kėlinio pabaigos, kuris pasibaigė taikiai (23:23).

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai dar kartą spurtavo ir įgijo 8 taškų persvarą (23:31). „Prienai“ po kelių sėkmingų atakų sumažino skirtumą iki dviejų taškų (31:33), tačiau antroje kėlinio pusėje nesugebėjo ne tik užpulti, bet ir apsiginti nuo „Neptūno“ atakų. Skirtumas pradėjo augti ir po dviejų kėlinių svečių pranašumas siekė 10 taškų (42:52). Paskutinę kėlinio ataką „Prienų“ krepšininkai gynėsi kažkodėl keturiese ir gavo į savo krepšį tritaškį.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Prienų“ krepšininkams tęsėsi nesėkmių ruožas. Svečiai labai greitai padidino savo persvarą iki 16 taškų (42:58), dar po kelių atakų komandas skyrė 17 taškų (45:62). Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus dviem minutėm komandas skyrė 13 taškų (55:68), o po trijų kėlinių „Neptūnas“ pirmavo 10 taškų (61:71).

Ketvirtame kėlinyje „Prienams“ nepavyko pakreipti įvykių aikštelėje savo pusėn. Aikštelės šeimininkų atakos buvo dažniausiai nerezultatyvios, „Neptūno“ komanda žaidė ramiai ir ne tik išlaikė turėtą pranašumą, bet ir padidino persvarą iki 14 taškų (72:86).

Primename, jog šiame sezone „Prienai“ iškovojo LKF taurę ir sidabro apdovanojimus BBL čempionate.
„Prienams“ 15 taškų pelnė Gediminas Orelik, po 12 – Artūras Valeika ir Gintaras Kadžiulis, po 10 – Siim Samders Vene ir Paulius Ivanauskas, 7 -Artūras Milaknis, 6 – Aranas Labuckas.