Prienų „TonyBet“ krepšininkai be didelių pastangų įveikė „LSU -Atletą“

lsu_atletasSausio 15 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai LKL čempionate iškovojo eilinę pergalę.
Šį kartą Virginijaus Šeškaus auklėtiniai be didelių pastangų susitvarkė su „LSU  – Atleto“ komanda. Žaisdama svečiuose, Prienų ekipa nesiruošė kartoti pirmųjų tarpusavio rungtynių, kai antroje mačo pusėje beveik iššvaistė po dviejų kėlinių turėtą 20 taškų pranašumą.
Šios dienos rungtynėse V. Šeškus, kai tik pastebėdavo, jog skirtumas pradeda tirpti, iškart į aikštelę išleisdavo pagrindinio penketo žaidėjus. O kai persvara vėl būdavo saugi, leisdavo pasireikšti ir komandos jaunimui. Varžovai buvo įveikti 22 taškų skirtumu (67:89).

Pirmasis kėlinys

Rungtynės prasidėjo taikliu Gintaro Kadžiulio dvitaškiu (0:2). Aikštelės šeimininkai išlygino rezultatą (2:2). Bet po kelių sėkmingų atakų, kurias užbaigė Mindaugas Lukauskis ir Artūras Valeika, prieniškiai įgijo 6 taškų persvarą (2:8).
Tokia rungtynių pradžia nepatiko „LSU – Atleto“ vyr. treneriui Edui Nickui ir jis paprašė minutės pertraukėlės. Bet ir tai nepadėjo aikštelės šeimininkams, nes po Gintaro Kadžiulio tritaškio  Prienų krepšininkai jau pirmavo 14 taškų (4:18). Kėlinio pabaigoje „LSU – Atleto“ krepšį „bombardavo“ M. Lukauskis, ir „TonyBet“ komanda po pirmojo kėlinio sukrovė 15 taškų pranašumą (11:26).

Antrasis kėlinys

Antrajame kėlinyje žaidimo tempas nuslūgo, buvo daugiau pozicinių atakų, ir kamuolys nenorėjo kristi nei į vieną krepšį. Prieniškiai šioje žaidimo dalyje pirmuosius taškus pelnė  praėjus 3 minutėms (13:28). Tiesa, nors V. Šeškus išleido į aikštelę Dovydą Šemeklį ir Tomašą Romanovskį, „TonyBet“ pranašumas tik didėjo, ir po A. Valeikos  taiklaus dvitaškio su bauda skirtumas šoktelėjo iki 19 taškų (24:43).
Po dviejų kėlinių Prienų ekipa turėjo 21 taško persvarą (27:48).

Trečiasis kėlinys

Kėlinio pradžioje „TonyBet“ komanda padidino savo persvarą iki 23 taškų, bet labai greitai komandas skyrė tik 16 taškų (38:54). Tiesa, kėliniui įpusėjus, Prienų krepšininkams pavyko grąžinti 23 taškų skirtumą (38:61), bet, jam besibaigiant, aikštelės šeimininkai dar kartą spurtavo, ir po trijų kėlinių Prienų komandos pranašumas sumažėjo iki 18 taškų (53:71).

Ketvirtasis kėlinys

Kėlinio pradžioje V. Šeškus leido pasireikšti komandos jaunimui. Per pirmąsias dvi minutes „TonyBet“ krepšininkų persvara padidėjo iki 21 taško (55:76). Taškus pelnė T. Romanovskij ir D. Šemeklis. Bet varžovai pataikė du tritaškius iš eilės, ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 15 taškų (61:76).
Prienų komandos strategas nesiruošė rizikuoti ir į aikštelę grąžino pagrindinio penketo žaidėjus. Po keturių minučių V. Šeškaus auklėtiniai jau pirmavo 25 taškais (63:88), dar po minutės komandos skyrė 26 taškai (63:89).
Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai surengė dvi sėkmingas atakas. Rungtynes 22 taškų skirtumu laimėjo „TonyBet“ krepšininkai (67:89).

Mindaugas Lukauskis pelnė 21 tašką, Artūras Valeika – 16, Žygimantas Janavičius -14, Gintaras Kadžiulis -12, Martynas Linkevičius -11.