Prienų „TonyBet“ krepšininkai turėjo stipriai pasistengti, kad iš Garliavos išsivežtų pergalę

IMGP1495Balandžio 15 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai LKL čempionato rungtynėse su „LSU-Atletu“ tik po dramatiškos kovos paskutinėmis mačo minutėmis sugebėjo palaužti aikštelės šeimininkus ir iškovoti pergalę (84:91).

Prienų komanda sėkmingai pradėjo rungtynes ir po Vaido Čepukaičio bei Laimono Kisieliaus taiklių metimų pirmavo 5 taškų skirtumu (0:5). Tiesa, aikštelės šeimininkai labai greitai panaikino deficitą (5:5). Mindaugas Lukauskis pelnė 5 taškus iš eilės ir Prienų komanda vėl įgijo 5 taškų pranašumą (5:10). „LSU-Atleto“ jaunimas atsakė galingu spurtu ir persvėrė rezultatą savo naudai (12:10). „TonyBet“ krepšininkai eilinį kartą pelnė 5 taškus ir grąžino sau persvarą (12:15). Sūpuoklės tęsėsi, ir po minutės vėl pirmavo aikštelės šeimininkai (16:15). Paulius Ivanauskas pataikė tritaškį ir Prienai pirmavo trimis taškais (15:18). Varžovai išlygino rezultatą (18:18). Vis tik „TonyBet“ krepšininkai sėkmingiau sužaidė kėlinio pabaigoje ir laimėjo pirmąjį kėlinį trijų taškų skirtumu (20:23).

Kėlinio pradžioje Prienų komanda laukė „tylos“ minutės, o aikštelės šeimininkai pasinaudojo situacija ir įgijo 4 taškų pranašumą (27:23). Arvydas Šikšnius ir Gintaras Kadžiulis buvo taiklūs ir rezultatas tapo lygus (27:27). Aikštelės šeimininkai vėl truktelėjo ir įgijo trijų taškų pranašumą (32:29).
Prienų komanda supyko ir po V. Čepukaičio taiklių baudos metimų bei dvitaškio grąžino persvarą sau (32:35). „LSU – Atletas“ paėmė minutės pertraukėlę ir po jos rezultatas vėl tapo lygus (35:35). Likus iki kėlinio pabaigos 20 sek. aikštelės šeimininkai sūpuokles persvėrė savo pusėn (40:37).
Ir tada iniciatyvos ėmėsi Žygimantas Janavičius , kuris pelnė du taškus, pridėjo baudos metimą, perėmė kamuolį  ir išvedė komandą į priekį (40:42).

IMGP1503Trečiasis kėlinys

Prienų komandos vyrai po didžiosios pertraukos išėjo į aikštę gerokai pyktelėję ant savęs. Po Laimono Kisieliaus dviejų iš eilės tritaškių Prienai įgijo 6 taškų pranašumą (42:48), o po M. Lukauskio taiklaus dvitaškio komandas jau skyrė 10 taškų (42:52). Aikštelės šeimininkai atsikvošėjo po Edo Nickaus paimtos minutės pertraukėles ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų (45:52). P. Ivanauskas įmetė dvitaškį ir realizavo baudos metimą (45:55). 10 taškų skirtumas išsilaikė dar 3 min. (47:57, 50:60). Ir tada aikštelės šeimininkai „įsūdė“ du tritaškius iš eilės, ir Prienų komandos ramios minutės baigėsi (56:60). „TonyBet“ strategas suskubo paimti minutės pertraukėlę ir komandos žaidimas stabilizavosi. Po trijų kėlinių Prienų komanda išlaikė 8 taškų persvarą (60:68).

Jau po pirmosios minutės V. Šeškaus komandos persvara ištirpo (67:68). V. Čepukaitis pataikė dvitaškį (67:70), bet  sekančioje atakoje rezultatas jau buvo lygus (70:70). Komandos apsikeitė metimais, bet „LSU-Atleto“ metimas buvo svaresnis (73:72). Vis tik Prienų komanda sužaidė sėkmingą atkarpą ir „pabėgo“ 5 taškais į priekį (73:78). Sekančios dvi minutės buvo itin sudėtingos. Prienų komanda pirmavo, bet aikštelės šeimininkai sviedė vieną po kito tritaškius ir neleisdavo prieniškiams lengvai kvėpuoti (79:80, 81:82). M. Lukauskis pataikė tritaškį (81:85) ir „LSU-Atleto“ treneris suskubo paimti minutės pertraukėlę, bet jinai nepadėjo aikštelės šeimininkams. Prienų komanda sužaidė agresyviai, perėmė keletą kamuolių ir padidino savo persvarą iki 8 taškų (81:89). Aikštelės šeimininkai pataikė dar vieną tritaškį (84:89). Tašką rungtynėse padėjo Martynas Linkevičius. Jo baudos metimai buvo taiklūs (84:91). Prieniškiai perėmė dar vieną kamuolį, bet pelnyti dar taškų nespėjo, nes nuaidėjo finalinis švilpukas.