Traumų išretinta Prienų „TonyBet“ komanda Vilniuje buvo sutriuškinta

prienai

Balandžio 19 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai LKL čempionato rungtynėse su „Lietuvos rytu“ nesugebėjo be trijų traumuotų žaidėjų rimčiau pasipriešinti varžovams ir buvo sutriuškinti 44 taškų skirtumu (111:67). Prienų komandos strategas neturėjo kitos išeities, kaip tik leisti šiose rungtynėse pasireikšti ir jauniesiems krepšininkams, kurie turėjo progą pasisemti patirties.

Pirmasis kėlinys

Prienų komanda, nors ir pradėjo rungtynes su „Lietuvos rytu“ be trijų žaidėjų – Artūro Valeikos, Arvydo Šikšniaus ir Pauliaus Ivanausko, pradžioje  po Mindaugo Lukauskio, Gintaro Kadžiulio ir Žygimanto Janavičiaus taiklių metimų pirmavo 4 taškais (2:6).
Tiesa, aikštelės šeimininkai nebuvo linkę juokauti ir kėliniui įpusėjus įgijo vieno taško pranašumą (13:12). Deja, antroje kėlinio pusėje Vilniaus komanda pradėjo siautėti, tritaškiai krito vienas po kito (Iš viso įmetė 6), o Prienų komandos žaidimas išsiderino ir „Lietuvos rytas“ po pirmojo kėlinio įgijo 20 taškų pranašumą (37:17).

Antrasis kėlinys

Kėlinio pradžioje po Martyno Linkevičiaus ir M. Lukauskio metimų skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 17 taškų (39:22). Bet vilniečiai vėl pataikė du tritaškius iš eilės ir padidino persvarą iki 22 taškų (45:23). Po reklaminės minutės Vaidas Čepukaitis sumažino skirtumą iki 20 taškų (45:25).
Vis tik aikštelės šeimininkai kontroliavo rungtynių eigą ir likus iki kėlinio pabaigos dviem minutėm įgijo 24 taškų persvarą, tačiau  „TonyBet“ krepšininkai atsakė 2 taikliais metimais ir komandas vėl skyrė 20 taškų (56:36). Deja, vilniečiai antrajame kėlinyje dar pelnė du taškus ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 22 taškų persvarą (58:36).

Trečiasis kėlinys

Deja, po didžiosios pertraukos Prienų komandos norams  sumažinti skirtumą nebuvo lemta išsipildyti. „Lietuvos ryto“ krepšininkai dominavo aikštelėje ir po trijų kėlinių įgijo 34 taškų  persvarą (87:53).

Ketvirtasis kėlinys

Situacija aikštelėje nepasikeitė. Prienų komandos žaidimas toliau šlubavo, ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 43 taškai (100:57). Rungtynių pabaigoje po M. Lukauskio tritaškio skirtumas sumažėjo iki 41 taško (108:67), o mačas pasibaigė 44 taškų skirtumu vilniečių naudai (111:67).