„TonyBet“ krepšininkai prastai pradėjo, bet „Lietkabelį“ įveikė įtikinamai

IMGP9327Sausio 7 d. Prienų „TonyBet“ krepšininkai viešėjo Panevėžyje, kur žaidė LKL čempionato rungtynes su „Lietkabeliu“.

Tai buvo trečiosios tarpusavio rungtynės. Pirmuosiuose susitikimuose pergales šventė „TonyBet“ krepšininkai (88:77, 90:74).

Pirmosiose rungtynėse Panevėžyje Prienų gretose atakų lyderiais buvo Gintaras Kadžiulis (19), Dainius Šalenga (17), Martynas Linkevičius (12), Vaidas Čepukaitis (12). Prienuose aikštelės šeimininkams daugiausiai taškų pelnė Artūras Valeika (20), Gintaras Kadžiulis (18), Martynas Linkevičius (16), Žygimantas Janavičius (14).

Iškovota pergalė ir šiose rungtynėse ( 61:80).

Rungtynės

Rungtynės prasidėjo taikliu Artūro Valeikos dvitaškiu ir vienu baudos metimu (0:3). Bet „TonyBet“ strategas Virginijus Šeškus, supykęs ant puolėjo, pasodino jį ant atsarginių suolelio. Ir tada prasidėjo Prienų komandos bėdos. Aikštelės šeimininkai spurtavo 12:0 ir įgijo 9 taškų pranašumą  (12:3). Tik po trijų minučių , po Vaido Čepukaičio taiklių baudos metimų, Prienams pavyko vėl pelnyti taškus (12:5). O kai „Lietkabelis“ atsakė  dviem taikliais metimais ir padidino persvarą iki 11 taškų (16:5), V. Šeškus neiškentė ir paėmė minutės pertraukėlę.
„TonyBet“ komandai atsidarė antrasis kvėpavimas, o spurtas buvo dar galingesnis nei varžovų (14:0). Ir po pirmojo kėlinio „TonyBet“ krepšininkai pirmavo trimis taškais (16:19).

Pirmąsias dvi kėlinio minutes vyko apylygė kova (19:22), ir tada V. Šeškaus auklėtiniai vėl „iššovė“. Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 8 taškai (24:32). Prienų komanda dar „padidino apsukas“ gynyboje ir praktiškai neleisdavo varžovams laisvai mesti į savo krepšį. Pasitaisius gynyboje, „TonyBet“ puolimo mašina žingsnis po žingsnio didino persvarą (24:34, 26:41, 27:45). Po dviejų kėlinių Prienų komandos pranašumas buvo 17 taškų (28:45).

Ir trečiajame kėlinyje „TonyBet“ krepšininkai nemažino „apsukų“. Jau po pirmos kėlinio minutės skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 20 taškų (30:50). Dar po dviejų minučių Prienų pranašumas siekė 25 taškus (30:55). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 23 taškai (34:57).  Antroje kėlinio pusėje V. Šeškaus auklėtiniai ilgą laiką pirmavo 24 taškų skirtumu (35:59, 37:61, 41:65). Iki kėlinio pabaigos likus 2 min., „TonyBet“ strategas į aikštelę išleido jaunuosius krepšininkus. Žaidimas truputį išsiderino, ir aikštelės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 19 taškų (46:65). Tiesa, Prienų komanda po trijų kėlinių padidino savo pranašumą dar dviem taškais.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai pakilo į lemiamą šturmą ir pradėjo mažinti skirtumą. Per dvi pirmąsias kėlinio minutes „Lietkabelio“ komanda sumažino skirtumą iki 12 taškų (53:65). Bet „TonyBet“ krepšininkai surado jėgų sustabdyti aikštelės šeimininkų atakas ir, kėliniui įpusėjus, padidino savo persvarą iki 16 taškų ( 56:72), o rungtynes laimėjo 19 taškų skirtumu (61:80).

Prienų „TonyBet“ vyr. treneris V. Šeškus po rungtynių pasakė:

„ Šios dienos varžovas pagal savo sudėtį mums neprilygsta, todėl mes turėjome laimėti ir tai padarėme. Rungtynių pradžia neapsiėjo be klaidų, bet vyrai susitvarkė ir perėmė iniciatyvą. Vėliau problemų nebuvo, ir pergalė iškovota pelnytai. Blogai tai, jog darome vaikiškas klaidas ir rungtynių pradžioje leidžiame varžovams įgyti apčiuopiamą pranašumą. Taip žaidžiant su rimtesniu varžovu galima ir prisižaisti“.