„Prienų“ krepšininkai Utenoje nepaliko vilčių „Juventus“ komandai

Gruodžio 9 d. „Prienų“ komanda Utenoje LKL čempionato rungtynėse su „Juventus“ krepšininkais vėl sužaidė kaip dera lyderei ir iškovojo aštuntąją pergalę (72:88).

Rungtynės prasidėjo „Juventus“ krepšininkų atakomis, ir jie iškart išsiveržė į priekį (4:0). Bet prieniškiai tolimais metimais neleido varžovams atitrūkti (8:8), o, kėliniui įpusėjus, jie jau pirmavo (12:13). Po Artūro Milaknio dviejų iš eilės taiklių tritaškių „Prienų“ persvara šoktelėjo iki 6 taškų (13:19). Artūras Valeika pelnė dvitaškį (13:21). Aikštelės šeimininkai realizavo baudos metimus, bet praleido Arno Labucko tritaškį (15:24). Po pirmojo kėlinio „Prienai“ pirmavo 9 taškais (17:26).

Antrasis kėlinys prasidėjo netaikliais prieniškių metimais, ir varžovai pelnė tritaškį bei sumažino skirtumą iki 6 taškų (20:26). Bet formą pradėjęs atgauti A. Labuckas įmetė antrą tritaškį, Gintaras Kadžiulis pridėjo dvitaškį ir „Prienų“ persvara padidėjo iki 11 taškų (20:31).

Kėliniui įpusėjus, Virginijaus Šeškaus auklėtiniai po A. Milaknio taiklių metimų padidino savo pranašumą iki 13 taškų (25:38), o dar po kelių minučių po Siim Sanders Vene metimo „Prienai“ jau turėjo 18 taškų persvarą (27:45).

Aikštelės šeimininkai spurtavo, ir iki kėlinio pabaigos likus 18 sek., sumažino atsilikimą iki 10 taškų (37:47).

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 8 taškų (40:48), bet „Prienų“ krepšininkai atsakė galingu spurtu (19:3) ir, kėliniui įpusėjus, jau turėjo 24 taškų pranašumą (43:67).

Dar po trijų minučių „Prienų“ krepšininkai pirmavo 31 taško skirtumu (46:77). „Juventus“ komanda laimėjo atkarpą 7:0 ir sumažino atsilikimą iki 22 taškų (55:77). Tašką trečiame kėlinyje padėjo S. S. Vene, ir „Prienai“ prieš lemiamą ketvirtį turėjo 24 taškų pranašumą (55:79).

Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 18 taškų, bet tai nesutrukdė „Prienams“ iškovoti aštuntos pergalės LKL čempionate.

Gediminas Orelik „Prienams“ pelnė 20 taškų, Artūras Milaknis – 19, Arnas Labuckas – 13, Gintaras Kadžiulis – 12.