Antroje rungtynių pusėje į žaidimą grįžęs „CBet“ sėkmės savo rankose neišlaikė ir krito Utenoje

Vasario 10 d. Prienų „CBet“ krepšininkai „Betsafe-LKL“ išvykos rungtynėse su Utenos „Juventus“ komanda antroje rungtynių pusėje stebuklingai grįžo į žaidimą, panaikindami pirmosios pusės 18 taškų deficitą, bet, net pirmaudami ketvirtajame kėlinyje penkių taškų skirtumu, rungtynių pabaigoje neatlaikė išbandymo ir turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą (94:91).

LKL „Juventus“ – „CBet“ 94:91 (27:18, 27:18, 12:29, 28:26)

Jau pirmosios rungtynių minutės parodė, jog Manto Šerniaus auklėtiniai sunkiai tvarkosi gynyboje, o puolime klysta arba prameta iš patogų padėčių. Aikštelės šeimininkai iš karto pabėgo (6:0). Einaras Tubutis pataikė dvitaškį (6:2). Deja, taiklus šūvis netapo dirgikliu ir Utenos komanda padidino skirtumą iki 9 taškų (11:2). Manto Šerniaus paimta minutės pertraukėlė šiek tiek išjudino „CBet“ žaidėjus ir jie sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (16:11). Bet ir toks teigiamas momentas neužvedė komandos. Utenos krepšininkai vėl pabėgo (27:15) ir įgijo 12 taškų persvarą. Justinas Jogminas pataikė dvitaškį ir gavo bonusą – baudos metimą. Jis buvo taiklus ir po pirmojo kėlinio „CBet“ turėjo 9 taškų deficitą (27:18).

Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komanda stabilizavo padėtį ir Utenos krepšininkai neturėjo galimybių padidinti persvaros (32:24, 34:27). 8-10 taškų skirtumas (42:34, 46:36)  laikėsi pakankamai ilgą laiką, bet per likusias 3 iki antrojo kėlinio pabaigos minutes Manto Šerniaus auklėtiniai leido aikštelės šeimininkams padidinti pranašumą iki 18 taškų (54:36).

IMGP2287

Trečiojo kėlinio pradžioje „CBet“ krepšininkai sugebėjo po dviejų tolimų metimų sumažinti skirtumą iki 9 taškų (55:46) ir privertė Utenos komandą imti minutės pertraukėlę. Po pertraukos „Juventus“ atsakė spurtu 6:0 ir padidino persvarą iki 13 taškų (61:48). Bet Prienų komanda jau pagavo ritmą ir po Tom Digbeu ir Simo Jarumbausko dvitaškių komandas vėl skyrė tik 9 taškai (61:52). Po reklaminės pertraukos „CBet“ vyrukai dar priartėjo prie aikštelės šeimininkų (61:58). Utenos komanda atsakė spurtu 5:0 (66:58). Dvi sėkmingos Tom Digbeu atakos ir prieniškiai sumažino skirtumą iki 4 taškų (66:62). Prienų komanda apsigynė, o Marquis Wright įsūdė tritaškį ir po trijų kėlinių „CBet“ taškų deficitas sumažėjo iki vieno taško (66:65).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komanda pratęsė savo galingą grįžimą į žaidimą. Po Marquis Wright iš eilės pelnytų keturių taškų „CBet“ išėjo į priekį (71:72). Dar po kelių atakų Rokas Gadiliauskas padidino komandos persvarą iki 4 taškų (73:77). Likus iki rungtynių pabaigos apie 3,5 min. Manto Šerniaus auklėtiniai pirmavo 5 taškais (78:83). Deja, išlaikyti šio trapaus pranašumo Prienų komandai nepavyko. Likus iki rungtynių pabaigos apie minutei rezultatas buvo lygus (88:88), o nuaidėjus rungtynių pabaigos sirenai Utenos komanda išlaikė 3 taškų persvarą (94:91). Tiesa, likus 2 sek. iki kėlinio pabaigos Marquis Wright dar bandė išplėšti pratęsimą, bet iš savo aikštės pusės metimas nebuvo tikslus.