„Vytautas“ taip ir nesurado kelio į pergalę Alytuje – prarastas svarbus taškas

Balandžio 6 d. Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato rungtynėse nesugebėjo palaužti Alytaus „Dzūkijos“ komandos ir antrą kartą šį sezoną turėjo pripažinti varžovo pranašumą (67:61).  Šį kartą Virginijaus Šeškaus auklėtiniai tragiškai mėtė tritaškius (3/20), prametė 8 baudos metimus. Šarūno Vasiliausko (15 taškų) ir Vaido Čepukaičio (14 taškų, 9 atkovoti kamuoliai) pastangų neužteko pergalei pasiekti.

IGP57981

Tuščia pradžia, bet varžovui pabėgti nepavyko

Pirmojo kėlinio pradžią  „Vytautas“ pradėjo netaikliais metimais ir leido varžovams įgyti 7 taškų persvarą (7:0). Virginijus Šeškus neskubėjo imti minutės pertraukėlės ir žaidėjai jo neapvylė. Dainius Šalenga atidarė „Vytauto“ taškų sąskaitą taikliu tritaškiu (7:3), o Vaidas Čepukaitis ir Laimonas Kisielius išlygino rezultatą (7:7). Tiesa, aikštelės šeimininkai perleisti iniciatyvos nesiruošė ir vėl atitrūko 4 taškais (11:7). „Vytauto“ komanda neleido varžovams įsibėgėti ir kėlinio pabaigoje dar kartą išlygino rezultatą (14:14).

Pelnyta daugiau taškų, bet perimti iniciatyvos nepavyko

Antrajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi dažniau. Pirmoje kėlinio pusėje dažniau pirmavo aikštelės šeimininkai, o antroje lyderio vaidmenį matavosi „Vytautas“. Tiesa, nei vienai komandai taip ir nepavyko įgyti pranašumo. Šarūnas Vasiliauskas, supratęs, jog jam neleis smagintis tolimais metimais, spragas varžovų gynyboje surasdavo arčiau krepšio ir tapo komandos puolimo lyderiu (10 taškų).  Po dviejų kėlinių nei vienai komandai nepavyko išpešti sau naudos (36:36).

Lygybė ir trečiajame kėlinyje

Ir po pertraukos aikštelėje vyko kova dėl kiekvieno kamuolio ir taško.  Pirmavo tai viena, tai kita komanda, o po trijų kėlinių rezultatas buvo 49:49.

Lemiamame kėlinyje leido varžovams pabėgti į priekį

Kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai įgijo 7 taškų persvarą (59:52), kurios, kaip besistengė „Vytautas“, taip ir nesugebėjo panaikinti. Ne vieną kartą Virginijaus Šeškaus auklėtiniai turėjo galimybę išlyginti rezultatą, bet net baudos metimai skriejo pro šalį. Kėlinio pabaigoje nesportine pražanga buvo nubaustas Tauras Jogėla ir tai buvo signalas, jog „Vytautas“ prarado labai svarbų tašką kovoje dėl trečiosios vietos. „Dzūkija“ laimėjo rezultatu 67:61 (14:14, 22:22, 13:13, 18:12).