„Prienų“ krepšininkai – LKF taurės laimėtojai

Kovo 28 d. „Prienų“ krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje po sunkios žaidimo pradžios antroje rungtynių pusėje sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą (81:60) ir iškovojo LKF taurę.

Rungtynės prasidėjo labai nervingai. Abi komandos daug dėmesio skyrė gynybai. Pirmieji atsigavo svečiai ir įgijo 5 taškų pranašumą (5:10), bet aikštelės šeimininkai nesiruošė nusileisti, ir po Gedimino Oreliko taiklaus metimo išsiveržė į priekį (13:12). Svečiai atsakė spurtu 6:2 ir vėl įgijo 3 taškų pranašumą (15:18), bet aikštelės šeimininkai atsakė taikliu tritaškiu ir išlygino rezultatą (18:18).

Antrojo kėlinio pradžioje Pasvalio komanda pabėgo į priekį (18:25) ir ilgai pirmavo (23:29). Vis tik „Prienai“ ir šį kartą nepaleido varžovų ir sumažino skirtumą iki vieno taško (31:32). Deja, nervingą kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai atsiliko trimis taškais (33:36).

Po pertraukos prabilo „Prienų“ tolimoji artilerija. Pradžią padarė Gintaras Kadžiulis, kuris įsūdė du tritaškius iš eilės ir panaikino varžovų pranašumą (39:38). O paskui prasidėjo prieniškių benefisas, kuris trečiu kėliniu nesibaigė  (59:46), tęsėsi ir ketvirtame. „Prienai“ įveikė varžovus 21 taško skirtumu ( 81:60).