Linksma popietė su Besmegeniais ir…

Gelbėkit vaikus

IMGP5983

Vilija Čiapaitė

Sekmadienio popietę Prienų Laisvės aikštėn vangiai rinkosi prieniškiai ir svečiai. Nors ir oras buvo geras, skambėjo nuotaikinga muzika, tačiau prieniškių tai nedomino.

Tačiau tie, kurie atėjo į Laisvės aikštę, – nenusivylė. Jau iš tolo matėsi jaunatviškai nusiteikę du bėgiojantys Besmegeniai, kurie ant paraudusių nosių užsivožę akinius, kad geriau matytų, linksmino atėjusius. Vaikai smalsiai žiūrėjo į juos ir čia pat išsirikiavusius svečius, atvykusius iš seniūnijų. Pasirodo, gyvi Besmegeniai jiems labiau patiko, mat šie ir kalbėjo, ir šypsojosi.

IMGP5926

Ne vieną sudomino Prienų-Birštono krepšinio klubo „Vytautas” surengtas baudų metimo turnyras. Eilutė prie baudų linijos vis ilgėjo, tačiau ne kiekvienam sekėsi įveikti krepšinio lanką, nes gal rūbai, o gal šaltuko gnybtelėjimai ne visiems buvo malonūs. Net linksmasis Besmegenis bandė laimę, tačiau, kaip žinia, sporte ir meilėje sekasi tiems, kurie to labai nori! Ir štai tris baudos taškus sėkmingai sumetė „Žiburio” gimnazijos 9a klasės mokinys Deividas, džiūgaujantis, jog laimėjo KK Prienai-Birštonas „Vytautas” marškinėlius.

Šventinė popietė kvietė susirinkusius išgerti karštos arbatos ir savo brangiesiems su linkėjimais parašyti atvirlaiškį. Tai puiki proga ranka parašyti sveikinimą, nes dabar dauguma juos rašo kompiuteriais ir kaskart ranka rašytų vis mažėja… Čia pat norintieji galėjo pasiklausyti vaikų dainavimo studijos „Ramunėlė” dainų. Jų klausantis net kojos kilnojosi ir rankos pačios tiesėsi plojimui. Nuotaikingos dainos priminė, jog artėja nuostabiausios šventės – Kalėdos!

IMGP5827

O netoliese bėgiojo Senis Šaltis, ragindamas ploti katučių ir linksmai sutikti šventes.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti