LIF taurės regatoje – sėkmingi mūsų krašto irkluotojų startai

Gegužės 11-12 d. Trakuose vyko Lietuvos irklavimo federacijos taurės regata, kurioje dalyvavo ir nemažai mūsų krašto irkluotojų.

Vyrų vienviečių valčių klasėje trečiąją vietą iškovojo Prienų irklavimo klubo atstovas Rolandas Maščinskas. Dar sėkmingiau Rolandas pasirodė vyrų porinių dviviečių bei keturviečių valčių klasėje: abiejose klasėse vaikinas iš Strielčių buvo pirmas, dviviečių valčių klasėje buvo nepralenkiamas poroje su Sauliumi Ritter, su draugais triumfavo ir keturviečių valčių klasėje.

Jaunių varžybose triumfavo broliai Lapatiukai (Prienų ISK). Vytas Lapatiukas laimėjo vienviečių valčių klasėje, Andrius šioje klasėje buvo antras, ketvirtąją vietą užėmė Birštono SC atstovas Evaldas Petraška.

Porinių dviviečių valčių klasėje vėl nepralenkiami buvo broliai Lapatiukai, o E. Petraška kartu su Ž. Barakausku užėmė antrąją vietą.

Dviviečių valčių klasėje be vairininko pirmąją vietą poroje su Mantu Mikalausku iškovojo Tautvydas Vaitkūnas, kuris atstovauja Klaipėdos SC komandai.

T. Vaitkūnas ir Ž. Deimantavičius kartu su komandos draugais buvo pirmi ir aštuonviečių valčių klasėje, o Birštono SC irkluotojas Žygimantas Gališanskis šioje klasėje su komanda buvo antras.

Viktoras Arbačiauskas

Taip pat skaitykite

1 komentaras

  1. Irklavimui prijaučiantis

    smagu kad daug informacijos apie sportą , bet reiktų ją teigti iš protokolų. o ne iš kieno nors sapaliojimų…… LIF taurės regata vyko gegužės mėnesį apie kurią jau rašėte 3 psl.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti