•

Lietuvos taurės varžybose Pijus Maciulevičius – antras

Spalio 19-20 d. Nidoje vykusiose Lietuvos orientavimosi sporto taurės varžybose sėkmingai pasirodė Prienų KKSC orientacininkas Pijus Maciulevičius. Jis V 10 grupėje abiejose distancijose (ilgoje ir vidutinėje) buvo antras ir bendroje įskaitoje iškovojo sidabro apdovanojimą.

Prienų OSK „Šilas“ atstovė Milda Radzivonaitė M 20 grupėje buvo nepralenkiama ir iškovojo taurę. Rokas Lipnickas (OSK „Šilas“, V 16), Arnas Deltuva (Prienų KKSC, V 18) užėmė šeštąsias vietas.

Per žingsnį nuo prizininkų pakylos buvo Aurelija Valčiukaitė (Prienų KKSC, M 14). Emilija Balčiūnaitė (OSK „Šilas“, M 18) iškovojo penktąją vietą, nors nuo pirmosios dienos starto ilgoje trasoje buvo antra.

Ilgoje trasoje antrąją vietą iškovojo ir Deimantė Motiejūnaitė (OSK „Šilas“, M 16), bet startas vidutinėje trasoje jai nebuvo sėkmingas (10 vieta) ir bendroje įskaitoje Deimantė liko ketvirta.

Vidutinėje trasoje sėkmingai pasirodė OSK „Šilas“ orientacininkai: Pranas Mockus (V 50) buvo antras (bendroje įskaitoje – 9-tas), Artūras Aranskis – trečias (bendroje įskaitoje – 9-tas).