•  

     

     

     

Lietuvos taurės „Bj“ grupės nugalėtoja – Gerda Trakymaitė

IMGP6035

kvitrina.com

Gegužės 14 d. Tauragėje, Bastilijos komplekse, vyko ketvirtasis Lietuvos taurės badmintono varžybos „B“ jaunimo grupėje. Tai buvo paskutinis taurės etapas, kuriame Balbieriškio badmintono  klubo „Svajonė“ atstovė Gerda Trakymaitė vienetų varžybose užėmė antrąją vietą. Dvejetų varžybose G. Trakymaitė poroje su Perla Murėnaite iškovojo pirmąją vietą.

Šiose varžybose buvo paskelbti ir visų Lietuvos taurės etapų rezultatai bei nugalėtojai. Jaunimo „B“ grupėje pirmąją vietą užėmė ir taurės laimėtoja tapo Balbieriškio badmintono klubo „Svajonė“ atstovė G. Trakymaitė. Balbieriškietė geriausia šalyje buvo nominuota ir dvejetų kategorijoje.

IMGP6031

Dar vienas apdovanojimas atiteko Rasai Radžiūnaitei, bendroje įskaitoje iškovojusiai antrąją vietą. Mišriųjų porų grupėje antroji pozicija atiteko Dariui Mieliauskui.

Badmintono klubas „Svajonė“ ‒ unikalus, nes yra įsikūręs ne mieste, o mažame miestelyje, ir klubo nariai – vienos pagrindinės mokyklos mokiniai. Klubą įkūrė, jam vadovauja ir jaunimą badmintono pagrindų moko V. R. Sidaravičius.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti