•  

     

     

     

„Lietuvos sveikuolis 2015” konkurso Prezidento taurė – „Versmenei”

Povilas Reibutis

Praeitą savaitgalį Prienų „Versmenės” sveikuoliai Kėdainiuose vykusiose LR Prezidento taurės finalinio konkurso „Lietuvos sveikuolis 2015” varžybose eilinį kartą tapo nugalėtojais.

 

Prienų sveikuoliai užtikrintai laimėjo konkursą. „Versmenės” komanda surinko 703 taškus ir 137 aplenkė antroje vietoje likusius Panevėžio „Rambyno” sveikuolius (566). Treti liko Panevėžio „Atgaivos” atstovai (329).

„Versmenės” komandai daugiausiai taškų uždirbo moterys (458), kurios buvo nepralenkiamos. Vyrai buvo antri (245), bet jų pelnyti taškai padėjo įtvirtinti pergalę bendroje įskaitoje.

Prienų sveikuoliai iškovojo 21 prizinę vietą (7 kartus buvo pirmi, 9 – antri, 5 – treti).

„Versmenės” klubo prezidentė Leonora Kalantienė naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog per pastaruosius penkerius metus tai jau trečioji Prienų sveikuolių pergalė. Du kartus komanda buvo trečia.

Pasak L. Kalantienės, smagu, kad Prienuose yra nemažai žmonių, kuriems judėjimas suteikia malonumą. „Versmenės” klubo prezidentė prisipažino, nors ne visi, kurie buvo pažadėję vykti į Kėdainius, nuvyko, bet dauguma garbingai atstovavo Prienus.

Anot L. Kalantienės, laimėtas trečiasis konkursas parodė, jog prieniškiams sveikos gyvensenos idėjos ne svetimos.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti