•

„Lietuvos rytui“ Prienų arena nebuvo svetinga

IMGP4222Rugsėjo 10 d. buvęs ilgametis „Prienų“ komandos strategas Virginijus Šeškus grįžo į jam įprastą teritoriją, bet gerai ir ne tik jam žinoma Prienų arena, deja, netapo slaptu „Lietuvos ryto“ pagalbininku rungtynėse su Kazanės „Uniks“ krepšininkais.

Tiesa, rungtynių pradžioje vilniečiai, vedami buvusiųjų „Prienų“ komandos žaidėjų Gedimino Oreliko ir Artūro Valeikos, pirmavo 9:2, bet Kazanės krepšininkai labai greitai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir laimėjo kėlinį 6 taškų skirtumu (24:30).

Tiesa, antrajame kėlinyje V. Šeškaus kariaunai pavyko perimti iniciatyvą ir po dviejų kėlinių pirmauti 2 taškais (48:46).

Po pertraukos pradėjo ryškėti „Uniks“ krepšininkų pranašumas. Po trijų kėlinių Kazanės komanda turėjo 4 taškų pranašumą (62:66). Ketvirtajame kėlinyje „Lietuvos ryto“ krepšininkai visiškai prarado žaidimo kontrolę. Varžovai pasinaudojo susiklosčiusia situacija ir laimėjo rungtynes 17 taškų skirtumu (75:92).

Po rungtynių V. Šeškus naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog liko nepatenkintas savo komandos žaidimu, bet pabrėžė, kad, grįžus iš Pasaulio čempionato Adui Juškevičiui bei po traumos Antanui Kavaliauskui, reikalai turėtų pagerėti.