Lietuvos pulo čempionate – Gintauto Danilevičiaus sidarbas ir bronza

danilevicius

Spalio 24-27 dienomis Kauno Akropolyje vyko Lietuvos pulo čempionatas, kuriame dalyvavo ir prieniškis Gintautas Danilevičius, pasidabinęs  dviem apdovanojimais – sidabru pulo-9 ir bronza pulo-10 varžybose.

danila_8

Penktadienį pulo-10 varžybose veteranų grupėje Gintautas pirmajame rate 5:2 įveikė Mindaugą Gerulaitį, antrajame – 5:2  Vaidą Reinartą, ketvirtfinalyje – 6:2  Darių Bačinską. Pusfinalyje prieniškis turėjo pripažinti Žilvino Varnelio pranašumą (3:6) ir galutinėje įskaitoje iškovojo bronzos apdovanojimus.

Šeštadienį vyko pulo-8 varžybos. Pirmajame etape veteranų grupėje G. Danilevičius 4:1 nugalėjo Vaidą Reinartą, antrajame – 4:1 Evaldą Sutkų. Ketvirtfinalyje prieniškis susitiko su Mindaugu Gerulaičiu. Deja, šį kartą sėkmė lydėjo prieniškio varžovą (5:3) ir Gintautas galutinėje įskaitoje pasidalino 5-8 vietas.

Pulo-9 varžybose G. Danilevičiaus varžovas pirmajame etape buvo Kęstutis Maščinskas.
Prieniškis įveikė varžovą rezultatu 6:4 ir antrajame etape susikovė  su Gintautu Venclovu.  Prieniškis nugalėjo sausai (6:0) ir pateko į ketvirtfinalį. Jo kelyje vėl atsirado Vaidas Reinartas. Tai jau buvo trečia šių žaidėjų dvikova šio čempionato metu. Prieniškis ir šį kartą šventė pergalę (7:5). Pusfinalyje G. Danilevičiaus varžovu tapo Darius Parnarauskas. Mūsų kraštietis įveikė varžovą 7:4 ir finale susirungė su Žilvinu Varneliu. Deja, laimėti finale prieniškiui nepavyko. Jis turėjo  pripažinti varžovo pranašumą (4:7) ir liko antras.