Lietuvės „sumindė“ varžoves iš Rumunijos ir iškovojo trečiąją pergalę

dvidesimtmeciu-krepsininkiu-treneris-r-maceina-siai-kartai-atejo-laikas-pasirodyti-gerai-53125-364x245Karolis Urba

Liepos 8 d. Lietuvos U-20 merginų rinktinė žaidė eilines Europos moterų „B“ diviziono krepšinio čempionato rungtynes su Rumunijos komanda.
Varžovės buvo sutriuškintos net 73 taškų skirtumu (101:28). Komandos treneris Ričardas Maceina leido pasireikšti visoms 12 žaidėjų ir jos visos pelnė taškus.
Lietuvės dominavo visas 40 min. Jau po pirmojo kėlinio R. Maceinos vadovaujama komanda įgijo 20 taškų pranašumą (26:6). Antrajame kėlinyje varžovės sugebėjo į Lietuvos ekipos krepšį įmesti tik du taškus, o lietuvaitės vėl buvo rezultatyvios (20:2).
Po pertraukos mūsų šalies krepšininkės nemažino apsukų ir per du kėlinius dar pridėjo 55 taškus. Varžovės per visas rungtynes pelnė tik 28 taškus, iš jų 15 per ketvirtąjį kėlinį.
Lietuvos komanda iškovojo trečiąją pergalę ir pagerino taškų skirtumą.
Rytoj poilsio diena. Lietuvaitės Europos čempionate dar sužais 3 rungtynes.