Lietuviai pralaimėjimu pradėjo Pasaulio čempionatą

Birželio 29 d. Lietuvos U-17 rinktinė pirmose Pasaulio krepšinio čempionato rungtynėse po dramatiškos kovos pralaimėjo Kanados komandai. Lietuvos rinktinei atstovauja ir prieniškis Edvinas Šeškus.
Lietuviai blankiai pradėjo rungtynes ir iškart buvo kanadiečių nubausti (6:0). Visgi lietuviai susitvarkė su jauduliu ir pirmąjį kėlinį laimėjo 4 taškų skirtumu (13:17). Antrame kėlinyje Lietuvos rinktinė vienu metu pirmavo 13 taškų, bet iki kėlinio pabaigos sugebėjo išbarstyti dalį savo pranašumo ir po dviejų kėlinių pirmavo tik 8 taškų skirtumu (30:38).
Po pertraukos lietuvių žaidimas tapo labai banguotas. Trečiame kėlinyje jie išbarstė ir likusią pranašumo dalį. Po trijų kėlinių rezultatas tapo lygus (47:47). Ketvirto kėlinio pabaigoje Lietuvos rinktinė pirmavo 5 taškais (56:61), bet leido varžovams išlyginti rezultatą (61:61). Pratęsimo metu Kanados rinktinė buvo stipresnė ir rungtynes laimėjo 6 taškų skirtumu (69:63).
Edvinas Šeškus žaidė 36 min. ir pelnė 13 taškų bei atkovojo 14 kamuolių. Ir nors prieniškis 6 kartus suklydo, jis buvo vienas rinktinės lyderių.