Lietuva pralaimėjo Kroatijai ir Čekijai, Mantė pelnė atitinkamai 2 ir 7 taškus

Birželio 15 d. Lietuvos moterų krepšinio rinktinė pirmose Europos čempionato rungtynėse po nesėkmingai sužaisto ketvirtojo kėlinio turėjo pripažinti Kroatijos komandos pranašumą. Lietuvės po dviejų kėlinių pirmavo, tačiau trečiame, o ypač ketvirtame kėlinyje, atidavė iniciatyvą varžovėms ir pralaimėjo 12 taškų skirtumu (77:89).

Prieniškė Mantė Kvederavičiūtė per 22 min. pelnė 2 taškus (1 iš 3), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir vieną blokavo. Mantė šiose rungtynėse klaidų nepadarė.

Birželio 16 d. Lietuvos rinktinė susitiko su Čekijos rinktine ir beviltiškai pralaimėjo (51:70). Mantė vėl žaidė pakankamai daug (23 min.), pelnė 7 taškus, atkovojo 4 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, du kartus suklydo ir vieną kamuolį perėmė.