Lauryno Biručio vedamas „CBet“ išsivežė pergalę iš Alytaus

cbet

Sausio 12 d. Prienų „CBet“ komanda „Betsafe-LKL“ išvykos rungtynėse su Alytaus „Sintek-Dzūkija“ iškovojo sunkią pergalę (61:68). Visas mačas buvo lyg važiavimas kalneliais. Pirmajame kėlinyje aikštelėje šeimininkavo svečiai (10:23). Paskui iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie ne tik panaikino atsilikimą, bet ir išėjo į priekį (45:38). Visgi, Prienų komandai ketvirtajame kėlinyje pavyko susigrąžinti žaidimo gijas į savo rankas (50:61) ir iškovoti pergalę.

„CBet“ komandą į pergalę vedė Laurynas Birutis. Jo sąskaitoje 26 taškai ir 8 atkovoti kamuoliai. Lukas Uleckas pridėjo 13 taškų. Taškus iš viso pelnė 9 žaidėjai.

LKL „Dzūkija“ – „CBet“ 61:68 (10:23, 22:15, 15:07, 14:23)

IMGP73561

„CBet“ rungtynes pradėjo ramiai ir užtikrintai. Po Donato Sabeckio ir Karolio Guščiko metimų Prienų komanda įgijo 5 taškų pranašumą (0:5). Lukas Uleckas ir Laurynas Birutis padidino persvarą iki 9 taškų (3:12). Viena dzūkų ir reklaminės pertraukos nesutrukdė Manto Šerniaus auklėtiniams dar toliau „pabėgti“ (5:17). Po pirmojo kėlinio „CBet“ pirmavo 13 taškų skirtumu (10:23).

Antrajame kėlinyje žaidimas iš pradžių išsilygino, bet „CBet“ išlaikydavo dviženklį pranašumą (23:30. 25:38). Deja, bet likus iki kėlinio pabaigos apie 2,5 min. Prienų komandos puolimas pradėjo buksuoti ir užstrigo. Aikštelės šeimininkai pasinaudojo situacija ir po dviejų kėlinių sumažino atsilikimą iki 6 taškų (32:38).

Trečiajame kėlinyje Prienų komanda net penkias minutes nesugebėjo pelnyti taškų. Ir tai su kaupu išnaudojo Alytaus komanda, kuri laimėjo minėtą atkarpą rezultatu 13:0 (45:38). Ir tik tada „CBet“ krepšininkai „pabudo“ ir sugebėjo netgi išlyginti rezultatą (45:45). Visgi, dzūkai po trijų kėlinių pirmavo 2 taškais (47:45).

Ketvirtąjį kėlinį Manto Šerniaus auklėtiniai pradėjo spurtu 8:0 ir iškart įgijo 6 taškų pranašumą (47:53). Alytaus komanda pataikė tritaškį ir komandas skyrė tik 3 taškai (50:53). Darbo ėmėsi Laurynas Birutis, kuris pelnė 7 taškus ir padėjo padidinti persvarą iki 11 taškų (50:61). Bet „Dzūkija“ pataikė du tritaškius iš eilės ir grįžo į žaidimą (56:61). Likus iki kėlinio pabaigos apie 1,5 min. Prienai turėjo 5 taškų pranašumą (58:63). Ir tada labai naudingai sužaidė Karolis Guščikas, kuris po varžovų krepšiu atkovojo du kamuolius po netaiklių komandos draugų metimų. Varžovai prasižengė ir Arnas Velička realizavo baudos  metimą (58:64). Dzūkai pataikė tritaškį ir rungtynių pabaiga dar nebuvo aiški (61:64). Mindaugas Lukauskis buvo taiklus nuo baudos linijos (61:66). „CBet“ apsigynė, o Donatas Sabeckis buvo neleistinai sustabdytas. Teisėjai užfiksavo nesportinę pražangą. D. Sabeckis buvo taiklus (61:68). Per likusį laiką kamuolį rankose turėjęs A. Velička nebandė atakuoti varžovų krepšio.