•  

     

     

     

     

Laurynas Komža po trijų skrydžių sustiprino savo, kaip lyderio, poziciją

IMG_0058

kvitrina.com

Birštone ir mūsų krašto apylinkėse tęsiasi Lietuvos karšto oro balionų čempionatas. Penktadienį vakare pilotai įvykdė trečiąjį skrydį, kurio metu atliko 3 pratimus. Skrydžio rezultatai parodė, jog lyderis Laurynas Komža nesiruošia mažinti apsukų ir kam nors užleisti lyderio poziciją. Po atliktų trijų pratimų jis sustiprino savo padėtį bendroje įskaitoje (6841 taškas).

Pirmąją ir antrąją vietas skiria beveik 1000 taškų (983). Į antrąją vietą pakilo Vytas Kerdokas (5858), nustūmęs iš šios pozicijos Vytautą Rudžianską, kuris nukrito į ketvirtąją vietą (5628). Romanas Mikelevičius išlaikė trečiąją vietą (5676). 

Birštoniškis Žydrūnas Kazlauskas nebuvo patenkintas savo pasirodymu per trečiąjį skrydį. Du pirmieji pratimai nelabai pavyko (14 ir 11 rezultatas), bet trečiajame rezultatas buvo antras ir tai suminkštino jo kritimą bendroje įskaitoje. Birštoniškis iš penktosios pozicijos nukrito į septintąją (5188).

Birštoniečiui Vytautui Junevičiui taip pat trečiasis skrydis nebuvo itin sėkmingas ir jis bendrojoje įskaitoje nusileido viena pozicija žemyn (3500, 12-oji vieta).

Lietuvos karšto oro balionų čempionate dalyvauja 17 pilotų iš Lietuvos ir vienas  iš Latvijos. 

Kristine Vevere po trijų skrydžių užima 11-ąją vietą (3707).

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti