Lapkričio 25–30 d. Birštono savivaldybės veiklos apžvalga

Lapkričio 25 d. vyko savivaldybės Tarybos posėdis. Svarstyta 18 klausimų ir išklausyta viena informacija.

Merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius ir administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas dalyvavo Nemuno kilpų regioninio parko direkcijos 15 metų jubiliejaus minėjimo renginiuose.

Tą patį vakarą Karališkojoje rezidencijoje vyko Birštono ūkininkų pagerbimo šventė. Susirinkusiuosius sveikino merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius, administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas, Birštono seniūnijos seniūnas Jonas Kederys, Nacionalinės žemės tarnybos Prienų ir Birštono skyriaus vadovė V. Aleknavičienė, bendruomenių pirmininkai. Šiemet geriausias ūkininkas nebuvo renkamas, nes visi jie Birštonui yra vienodai svarbūs. Visi ūkininkai apdovanoti Birštono savivaldybės atminimo dovanomis.

Lapkričio 28 d. savivaldybės merė susitiko su UAB „Birštono šiluma“ darbuotojais. Susitikimo metu merė pateikė informaciją apie vykdomus darbus ir pasidžiaugė, kad šiais metais nedarbas savivaldybėje nepadidėjo, įstaigose darbuotojai nebuvo atleidžiami, o daugiau darbo vietų turėtų atsirasti atidarius naujai statomą sanatoriją. Taip pat buvo pasidžiaugta, kad iki šiol savivaldybė dirbo be skolų bei buvo pasiekti labai geri rodikliai pagal pritraukiamų lėšų skaičių investiciniams projektams. Įstaigos darbuotojai domėjosi, kas bus daroma su miesto teritorijoje esančiais senais ir nenaudojamais pastatais, taip pat ar Birštono pirminės sveikatos priežiūros centre atsiras nauja vaistinė, nes uždarius senąja atsirado daug nepatogumų.

Mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius dalyvavo savivaldybės saugaus eismo komisijos posėdyje, o popiet – Kauno regiono plėtros agentūros rengiamame susitikime su Kauno regiono mero pavaduotojais.

Lapkričio 29 d. savivaldybės merė priėmė gyventojus jiems rūpimais klausimais.

Vyko pasitarimas dėl fontanų įrengimo Birštono miesto tvenkiniuose.

Lapkričio 30 d. merė Nijolė Dirginčienė, mero pavaduotojas Juozas Aleksandravičius ir administracijos direktorius Valentinas Vincas Revuckas dalyvavo Birštono neįgaliųjų draugijos 20-mečio ir Pasaulinės neįgaliųjų dienos minėjime Birštono kultūros centre.

Vėliau savivaldybės merė susitiko su Lietuvos Respublikos Seimo nariais.

Birštono savivaldybės informacija

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti