Laisvės aikštėje pradėti paruošimo darbai šviečiančiam vandens fontanui įrengti

Gelbėkit vaikus

IMGP2662

kvitrina.com

Prienų valdantieji vykdo savo pažadus mieste sukurti traukos centrus. Štai, Laisvės aikštėje prasidėjo šviečiančio vandens fontano įrengimas. Savivaldybės biudžete tam buvo suplanuota 150 000 eurų suma, ranga nupirkta už 87317, 23 eurus. Generalinis projekto rangovas – UAB „Optika ir technologija“. Statybinius darbus vykdo Birštono įmonė.

Pagal Prienų rajono savivaldybės informaciją, „fontanas bus įrengtas aikštės grindinyje. Vandens fontano srovių sistemą sudarys  25 vandens purkštukai, kurie formuos vandens sukuriamas kompozicijas. Purkštukų moduliai bus integruoti aikštės grindinyje.

Fontano veikimo principas pagrįstas uždara vandens cirkuliacijos sistema. Tamsiu paros laiku (pagal fotodaviklį) bus įjungiamas vandens srovių apšvietimas. Fontanas veiks pagal iš anksto sudarytas programas. Formuojamas putojančio vandens srautas. Vandens srovės aukštis kintamas pagal vėjo greitį, iki 2,00 m.

Vandens purkštukų zonoje bus įrengta fontano grindinio danga iš granito plokščių“.

Pasak Prienų rajono Savivaldybės administracijos Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vedėjo Roberto Želvio, iš Laisvės aikštės grindinio pašalintos trinkelės bus panaudotos Prienų mieste. Dėl vietos dar nenuspręsta.

Suplanuota darbus užbaigti iki rugpjūčio pabaigos.

Taip pat skaitykite

4 komentarai

  1. Pilietis

    o bent jau uz tuos kosminius pinigus fontanas bus naujas ar irgi is senienos ir jau panaudotos irangos kaip ir „aikštės grindinio pašalintos trinkelės bus panaudotos Prienų mieste“ o sumoketa kaip uz nauja.

    Atsakyti
  2. rinkimai-1

    Nu išprotėjo visai pinigus mėtyt.Mere sustok jau. Tegu pasiaiškina taryba, katrie balsavo už tokias nesąmones. Vidurij pastato atsitvėrė nuo žmonių šlagbaumais, dabar fontanais užbovys.Ir nereiks eit pas valdžią. Netrukdysim jų ‘brangaus’ laiko…

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti