„Labas GAS“ žaidimas: nieko įsimintino ir paskutinės vietos čempionate neišvengiamumas

Balandžio 6 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkams „Betsafe-LKL“ rungtynės su Alytaus „Dzūkija“ turėjo labai didelę svarbą, nes pergalės atveju Tomo Gaidamavičiaus krepšininkai dar turėtų teorišką galimybę pakilti iš paskutinės vietos. Deja, šia galimybe Prienų komanda nepasinaudojo, nes rungtynėse su dzūkais atrodė lyg pamiršę papusryčiauti ir dėsningai pralaimėjo rungtynes rezultatu 62:72 (13:20, 13:19, 21:17, 15:16).

Komandą į priekį traukė Jovan Kljajič (14) ir Tahj Eaddy (14). Retkarčiais blykstelėdavo Rapolas Ivanauskas (8). Deja, dažnai giriamas Ignas Sargiūnas vėl nebuvo panašus į save (7). Juwan Durham sužaidė prastas rungtynes ir nesusitvarkė su „Dzūkijos“ aukštaūgiais.

Analizuojant rungtynių eigą galima pažymėti, jog Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai padoriai sužaidė pirmojo (7:5) ir trečiojo kėlinio pradžioje (35:39). Nedidelė viltis išsikapstyti buvo ir ketvirtajame kėlinyje (60:67). Bet per likusį laiką aikštelėje šeimininkavo svečiai iš Alytaus.

Prienų komandai taip ir nepavyko įveikti Alytaus „Dzūkijos“. Pralaimėti visi 3 mačai.