„Labas GAS“ vėl buvo sumindytas savo žiūrovų akivaizdoje ir baigė pasirodymą KMT

IMGP5161

Lapkričio 18 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė atsakomąsias KMT rungtynes dėl patekimo į ketvirtfinalį su „Šiaulių“ komanda. Nors Šiauliuose prieniškiai šventė pergalę, savo aikštelėje ekipa vėl buvo pažeminta ir nusileido Antano Sireikos auklėtiniams net 34 taškų skirtumu (56:90).

Pelnyti per rungtynes tik 56 taškus reikia sugebėti…

Juwan Durham pelnė 16 taškų, bet šiandien nebuvo kam jį maitinti kamuoliais. Jovan Kljajič sąskaitoje 10 taškų, bet jis šiandien nebuvo tas Jovan, kuris traukia komandą. Kaip ir Ignas Sargiūnas, kuris visiškai pranyko „Šiaulių“ gynyboje. Keletą kartų į krepšį pataikęs Rapolas Ivanauskas vėliau kažkur pradingo.

Rokas Gadiliauskas pelnė 6 taškus, bet aikštelėje būdavo epizodiškai. Na, gal tik rungtynių pabaigoje jam buvo leista pabūti aikštelėje ilgiau.

Toks jausmas, jog žaidėjai, susidūrę su kieta gynyba, nežino, kaip elgtis. O kai atsiranda nepasitikėjimas savimi, tada ir niekas neišeina.

Nepadėjo prieniškiams surasti savo žaidimą ir komandos naujokas Stefan Peno. Tiesa, jau pirmosiose rungtynėse jis pelnė 11 taškų, bet sustyguoti komandos puolimo jam nepavyko. Tik pirmajame kėlinyje „Labas GAS“ krepšininkai prilygo svečiams iš Šiaulių (18:20). Komanda ilgą laiką pirmavo, bet iššvaistė savo pranašumą. Nuo antrojo kėlinio prieniškių puolimas pradėjo strigti – „Šiaulių“ komandos pastatyta gynybinė siena buvo per „aukšta“ aikštelės šeimininkams. Deja, po nesėkmingų atakų jie nesugebėdavo apginti ir savo krepšio. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 17 taškų (31:48).

Trečiojo kėlinio pradžioje „Labas GAS“ vyrukams pavyko pristabdyti „Šiaulių“ „bėgimą“ (43:58), bet tik laikinai. Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 22 taškų (47:69).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai visiškai „perdegė“. „Šiaulių“ gynybiniai gnybtai buvo taip suspausti, kad Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai nežinojo, ką veikti su turimu rankose kamuoliu. Ir bejėgiškumo rezultatas tapo aiškiai matomas (56:90).