„Labas GAS“ pralaimėjimo faktoriai: 17 varžovams padovanotų kamuolių ir 9 pramesti baudos metimai

IMGP4165

Gruodžio 29 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai neatlaikė užgriuvusios naštos po pergalės prieš „Juventus“ ir nesugebėjo kaip reikiant nusiteikti kovai su Jonavos „CBet“ komanda.

IMGP4130

Tiesa, pirmajame kėlinyje Vido Ginevičiaus auklėtiniai buvo geri ir net laimėjo jį (14:11), bet antrajame kėlinyje komanda pradėjo klysti perduodama kamuolį, jų veiksmai puolime nebuvo užtikrinti, o prarasti kamuoliai virsdavo taškais į aikštelės šeimininkų krepšį ir iš trijų taškų persvaros po dviejų kėlinių teliko 8 taškų deficitas (28:36).

Deja, bet po didžiosios pertraukos „Labas GAS“ komanda nesugebėjo rasti savo žaidimo. Tiesa, retkarčiais ir aikštelės šeimininkai atrasdavo jėgų nedidelėms spurtams (53:60), bet jie greitai užgesdavo (62:78).

IMGP4330

O rungtynės buvo pralaimėtos 13 taškų skirtumu (68:81).

Ignas Sargiūnas pelnė 16 taškų, 15 – Rapolas Ivanauskas, 14 – Juwan Durham. Deja, bet vėl prastai sužaidė Jovan Kljajič, trūko geresnio Eriko Venckaus žaidimo. Iš tiesų, nesuprantama, kam reikėjo pirkti Tahj Jerome Eaddy, kuris sėdi ir trina atsarginį suolelį.

Komanda taip ir neturi patyrusių įžaidėjų, kurie galėtų vadovauti žaidimui ir todėl stabilumo sunku tikėtis.

Nestabili situacija su vyr. treneriu taip pat neprideda solidumo.