„Labas GAS -KKSC“ nesurado kelių link pergalės rungtynėse su KTU

IMGP8674

Kovo 12 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai Kaune patyrė dar vieną pralaimėjimą „Nostra.lt-RKL“ čempionate. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai taip ir nesurado kelių link pergalės. Rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 73:88. Prienų komanda jau ne pirmose rungtynėse negali sustabdyti varžovų puolimo, o ir patys atakas organizuoja prastokai. Su tokiu žaidimu komanda gali prarasti vietą dvyliktuke, kuris leistų patekti į atkrintamąsias varžybas.

Rungtynėse su KTU komandos lyderiu buvo Gediminas Maceina (19 taškų). Po 12 taškų pridėjo Ernestas Mankauskas ir Bartas Aleksandravičius.

Pirmoje pirmojo kėlinio pusėje Prienų komanda laikėsi žaidime (12:9). Bet vėliau leido aikštelės šeimininkams laimėti atkarpą 8:0 ir po pirmojo kėlinio įgyti 6 taškų persvarą (17:23).

Antrajame kėlinyje KTU krepšininkai prie savo persvaros pridėjo dar 9 taškus ir po dviejų kėlinių jau turėjo 15 taškų pranašumą ( 30;45). Trečiajame kėlinyje „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai pradėjo rodyti atsigavimo ženklus ir pristabdė KTU persvaros didinimą (45:59). Deja, kėlinio pabaigoje eilinė „duobė“ leido varžovams padidinti pranašumą iki 22 taškų (45:67).

Ketvirtajame kėlinyje pabudo Prienų komandos tolimoji artilerija. Bartas Aleksandravičius pataikė 4 tritaškius, dar po vieną pridėjo Arnas Tilindė ir Elvinas Žemaitis. Būtent tolimi metimai leido „Labas GAS-KKSC“ komandai šiek tiek sumažinti atsilikimą (73:88), bet rungtynes išgelbėti nepavyko.