„Labas GAS-KKSC“ krepšininkai nesurado sprendimų pasipriešinti čempionato lyderiams

IMGP5575

Vasario 10 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai žaidė išvykos rungtynes su RKL čempionato lyderiais „Jurbarko-Kario“ komanda ir, deja, Pauliaus Ivanausko auklėtiniai jau pirmoje rungtynių pusėje buvo pasiųsti į gilų nokdauną (36:61).

Po didžiosios pertraukos Prienų komandos žaidėjai pradėjo atsigauti. Nors trečiasis kėlinys netapo persilaužimo ketvirčiu, bet „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai sugebėjo pagerinti puolimą (21:25). Po trijų kėlinių komandas skyrė net 40 taškų (46:86). Ketvirtajame kėlinyje svečiai pagaliau „užsikūrė“ ir kėlinys buvo laimėtas 30:19. Bet bendras rezultatas išliko katastrofiškas (76:105).

Po 19 taškų Prienų komandai pelnė Adomas Stančikas ir Arnas Tilindė. 14 taškų į varžovų krepšį įmetė Tomas Stankevičius, 10 – Paulius Gvazdaitis (10 atkovotų kamuolių). Rungtynės nesusiklostė Nojui Lebskui (0/8 metimai) ir Matui Kolesnikovui ( metimai).

Komanda pagirtinai kovojo po krepšiais (36/38), bet dažniau klydo nei varžovai (15/10). Be to, koją pakišo katastrofiškas pataikymas.

Po šio pralaimėjimo komanda nukrito į turnyrinės lentelės dugną.