„Labas GAS-KKSC“ krepšininkai nesurado sprendimų, kaip sustabdyti „Žalgirio“ jaunimą

IMGP56401-536x322

Vasario 4 d. Prienų „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai RKL čempionate priėmė Kauno „Žalgirio-3“ komandą. Pauliaus Ivanausko auklėtiniai, nors ir buvo žaidime, bet jau pirmajame kėlinyje perleido iniciatyvą svečiams (17:23). Antrajame kėlinyje prieniškių žaidėjų pastangos pasivyti varžovus pasiteisino ir kėlinio pabaigoje komandas skyrė tik du taškai (36:38). Bet paskutinės antrojo kėlinio minutės buvo pralaimėtos 1:8 ir po dviejų kėlinių „Žalgirio-3“ krepšininkai turėjo 9 taškų persvarą (37:46).

Trečiasis kėlinys aikštelės šeimininkams susiklostė labai prastai ir kauniečiai padidino savo persvarą iki 19 taškų (47:66). Ketvirtajame kėlinyje „Labas GAS-KKSC“ krepšininkai pradėjo tirpinti atsilikimą, bet laikas nebuvo Prienų komandos sąjungininkas.

Atsilikimas sumažėjo iki 5 taškų (76:81), bet tai buvo pralaimėjimas.

Prienų komandai  20 taškų pelnė ir 10 kamuolių atkovojo Arnas Tilindė, 17 – Ernestas Mankauskas. Komandos naujokas Paulius Gvazdaitis į varžovų krepšį įmetė 14 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Po 9 taškus Kajaus Okmano ir Tomo Stankevičiaus sąskaitose.