„Labas GAS“ jaunimas trečiajame kėlinyje driokstelėjo, bet pergale džiaugėsi „Nevėžis“

IMGP5256

Rugsėjo 19 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai „Betsafe-LKL“ 2021/2022 m. sezoną pradėjo išvykos rungtynėmis su Kėdainių „Nevėžiu“. Komanda rungtynėse vertėsi be vis dar traumas besigydančių „Vasos“ bei Roko Gadiliausko. „Labas GAS“ stratego Mariaus Leonavičiaus starto penketas: Jovan Kljajič, Rapolas Ivanauskas, Giedrius Stankevičius, Juwan Durham, Ignas Sargiūnas.

Po nesėkmingo starto (2:10) Prienų komanda atsitiesė ir netgi laimėjo pirmąjį kėlinį (22:20). Deja, antrajame Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai buvo pasimetę ir leido varžovams įgyti 13 taškų pranašumą (33:46). Tiesa, per dvi likusias minutes „Labas GAS“ jaunimas sumažino atsilikimą iki 8 taškų (43:51). Trečiajame kėlinyje Prienų komanda pratęsė antrojo kėlinio pabaigos spurtą ir įgijo 8 taškų persvarą (64:56). Ketvirtajame visas trečiojo kėlinio triūsas buvo nubrauktas ir komanda pralaimėjo rungtynes rezultatu 80:90.

Prienų komandai 19 taškų pelnė Ignas Sargiūnas, 17 – Jovan Kljajič, 12 – Juwan Durham, 10 – Giedrius Stankevičius.

Prienų komanda atkovojo ginčo kamuolį, bet pirmieji taškus pelnė aikštelės šeimininkai (2:0). Juwan Durhman kala kamuolį iš viršaus (2:2). Deja, aikštelės šeimininkai pataikė tritaškį, Jovan Kljajič praranda kamuolį ir uždirba nesportinę pražangą (10:2). Ir tik tada „Labas GAS“ krepšininkai pabudo. Gynyboje Juwan Durham blokuoja keletą metimų, puolime taškus pelno Giedrius Stankevičius, Juwan Durham, Jovan Kljajič ir Prienų komanda lygina rezultatą (12:12).  Likus iki pirmojo kėlinio pabaigos apie 1,5 min Juwan Durham išvedė Prienų komandą į priekį 16:18). Po pirmojo kėlinio „Labas GAS“ išlaikė trapų dviejų taškų pranašumą (20:22).

Deja, antrajame kėlinyje pradėjo kartotis pirmojo scenarijus. Per 3 pirmąsias kėlinio minutes aikštelės šeimininkai „pabėgo“ į priekį (30:22). Giedrius Stankevičius pataikė pirmąjį komandos tritaškį (30:25). Bet kėliniui įpusėjus Kėdainių komanda jau turėjo 10 taškų persvarą (35:25). „Labas GAS“ stratego paimta minutės pertraukėlė nepadėjo. Dar po minutės atsilikimas šoktelėjo iki 12 taškų (39:27). „Nevėžio“ spurtą šiek tiekpristabdė reklaminė minutė. Po jos Rapolas Ivanauskas ir Ignas Sargiūnas sumažino skirtumą iki 8 taškų (39:31). Bet likus iki kėlinio pabaigos apie 2 minutėms aikštelės šeimininkai pirmavo 13 taškų skirtumu (46:33). Visgi, per likusį laiką „Labas GAS“ komandai pavyko pristabdyti varžovus. Ignas Sargiūnas pataikė dvitaškį, Jovan Kljajič įsūdo du tritaškius ir komandas skyrė tik 7 taškai (48:41). Kėdainių komanda atsakė tritaškiu, Ignas Sargiūnas pridėjo dvitaškį ir po dviejų kėlinių Prienų komanda turėjo 8 taškų deficitą (51:43).

Trečiojo kėlinio pradžioje Prienų komanda galingai spurtavo ir per dvi minutes panaikino atsilikimą (51:51). Dar po dviejų minučių po Rapolo Ivanausko ir Igno Sargiūno metimų „Labas GAS“ įgijo 4 taškų pranašumą (53:57). Likus iki kėlinio pabaigos apie 4 minutėms Prienų komanda jau turėjo 8 taškų persvarą (56:64). Deja, per likusį laiką Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai nesugebėjo pelnyti nei taško, o varžovai sumažino skirtumą iki vieno (63:64).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komandos žaidimas išsiderino, aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir kėliniui įpusėjus įgijo 4 taškų persvarą (74:70). Po dviejų sėkmingų Justino Jogmino momentų komandas skyrė du taškai (74:72). Deja, pramesti metimai puolime ir nesugebėjimas apsiginti leido „Nevėžio“ komandai įgyti 8 taškų pranašumą (80:72). Jovan Kljajič sumažino skirtumą iki  5 taškų (80:75). Bet perimti iniciatyvos „Labas GAS“ krepšininkams nepavyko. Likus iki rungtynių pabaigos apie 18 sek. aikštelės šeimininkai turėjo 9 taškų pranašumą (86:77). Marius Leonavičius paėmė minutės pertraukėlę. Po jos Ignas Sargiūnas pelnė tritaškį (86:80). Deja, pražangos nepadėjo ir „Nevėžis“ įveikė „Labas GAS“ rezultatu 90:80.