„Labas GAS“ jaunimas antroje žaidimo pusėje palūžo ir krito Utenoje

rapolas

Rugsėjo 25 d. Prienų „Labas GAS“ krepšininkai žaidė „Betsafe-LKL“ čempionato išvykos rungtynes su Utenos „Uniclub Casino-Juventus“ komanda ir po permainingos kovos turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą (88:75).

Stebuklingai pradėję rungtynes „Labas GAS“ krepšininkai (5:17) antrajame kėlinyje prarado iniciatyvą (41:38), bet vis dar išsilaikė žaidime (41:40).  Po didžiosios pertraukos Prienų komanda iki ketvirtojo kėlinio vidurio dar buvo žaidime (67:69), bet antroje pusėje palūžo ir krito (88:75).

Prienų „Labas GAS“ komandai 19 taškų pelnė Rapolas Ivanauskas, 11 – Jovan Kljajič. Taškų surinko 11 komandos žaidėjų.

„Juventus“ -„Labas GAS“ 88:75 (14:24, 27:16, 23:21, 24:14)

Rungtynės prasidėjo galingu „Labas GAS“ spurtu. Giedrius Stankevičius pelnė tritaškį, Ignas Sargiūnas realizavo baudos metimus, Rapolas Ivanauskas prideda tolimą metimą ir „Labas GAS“ įgijo 6 taškų persvarą (2:8). Dar po kelių minučių Prienų komanda po Jovano Kljajičiaus tritaškio ir Giedriaus Stankevičiaus dvitaškio jau pirmavo 11 taškų skirtumu (3:14). Kėliniui įpusėjus Rapolas Ivanauskas padidino Prienų komandos persvarą iki 12 taškų (5:17). Ir nors „Labas GAS“ žaidėjai dažnokai klydo, visgi sugebėjo pirmąjį kėlinį užbaigti solidžiu 10 taškų pranašumu (14:24). „Labas GAS“ krepšininkai per pirmąjį kėlinį pelnė 5 tritaškius.

Antrojo kėlinio pradžioje Prienų komanda po Giedriaus Bergaudo tritaškio vis dar pirmavo 11 taškų skirtumu (18:29). Deja, vėliau „Labas GAS“ komanda pradėjo klysti ir aikštelės šeimininkai pradėjo tirpdyti atsilikimą. Kėliniui įpusėjus iš dviženklio Prienų komandos pranašumo liko tik 2 taškai (29:31), o likus iki kėlinio pabaigos apie 3,5 min. Utenos komanda išėjo į priekį (34:33). Visgi, Mariaus Leonavičiaus auklėtiniai nenuleido rankų ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik vienas taškas (41:40).

Trečiojo kėlinio pradžioje Utenos komanda padidino persvarą iki 5 taškų (45:40). Prienų krepšininkai po Igno Sargiūno ir Rapolo Ivanausko tritaškių išlygino rezultatą (46:46). Jovan Kljajič pelno du taškus su pražanga ir svečiai išėjo į priekį (46:49). Dar po minutės Prienų komanda pirmavo 4 taškais (49:53). Likus iki kėlinio apie 1,5 min. Prienų krepšininkai vis dar pirmavo (58:60). Deja, po trijų kėlinių „Labas GAS“ turėjo 3 taškų deficitą (64:61).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje pasikartojo trečiojo kėlinio pradžios scenarijus. Aikštelės šeimininkai įgijo 6 taškų persvarą (67:61), bet po Giedriaus Stankevičiaus trijų ir penkių iš eilės Mantvydo Staniulio taškų svečiai pirmavo 2 taškais (67:69). Deja, antroje ketvirtojo kėlinio pusėje „Labas GAS“ žaidimas išsiderino. Žaidėjai pradėjo klysti, metimai skriejo pro šalį ir Utenos komanda „pabėgo“. Likus iki rungtynių pabaigos apie 2 min. uteniškiai jau turėjo 11 taškų persvarą (82:71), o rungtynės pasibaigė rezultatu 88:75 aikštelės šeimininkų naudai.