„Labas GAS“ Anykščiuose taikiai užbaigė rungtynes su „Astana“. Debiutavęs Juwan Durham blokavo 4 metimus

Jovan Kljajič

Prienų „Labas GAS“ krepšininkai tęsia draugiškų rungtynių seriją. Šiandien jie žaidė su „Astanos“ komanda iš Kazachstano. Šiose rungtynėse debiutavo ir centras Juwan Durham ir įrodė, jog savo baudos aikštelėje neleis varžovams per daug siausti. Juwan blokavo 4 metimus, atkovojo 7 kamuolius ir pelnė 4 taškus.

Rungtynes Prienų komanda  pradėjo prastai ir po pirmojo kėlinio turėjo 8 taškų deficitą (9:17). Tiesa, antrajame kėlinyje pavyko perimti iniciatyvą (22;14) ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus (31:31). Deja, trečiajame kėlinyje vėl iniciatyvą perėmė „Astanos“ krepšininkai, kurie prieš lemiamą kėlinį pirmavo 7 taškų skirtumu (39:46). Visgi, ketvirtajame kėlinyje „Labas GAS“ komanda sugebėjo atgauti pasitikėjimą ir panaikino atsilikimą (62:62). Pratęsimas nebuvo žaidžiamas ir rungtynėse užfiksuotos lygiosios.

Jovan Kljajič vėl buvo rezultatyviausias komandoje.  Jo sąskaitoje 16 taškų. Ignas Sargiūnas pridėjo 12, Giedrius Bergaudas – 10, Rapolas Ivanauskas – 7.

Klubas taip pat pranešė, jog komandą paliko T. Borg, o ją papildė du jauni mūsų krašto žaidėjai – prieniškis Edas Valenta (198 cm) ir birštoniškis Dominykas Jurgelionis (185 cm). Abu žaidėjai turi dvigubą licenciją, todėl galės atstovauti ir RKL rungtyniaujančiai Prienų KKSC komandai.