Laimutė Jančiukienė
Mero baneris

Labai gerai seksis tartis, susitarti, taip pat visa su informacija, žiniomis susijusi veikla.

IMGP7814-1

Naglio Šulijos horoskopas savaitei 2023 01 23 – 29 d. d. 

Saulė keliauja Vandenio ženklu ir skatina mus į gyvenimą žvelgti naujai, ieškoti dalykų kurių dar nebuvo, bet kurie gali būti. Taigi, svarbiausias klausimas dabar – „kodėl gi ne?“

Mėnulis pradėjo pilnėti – tai ženklas, kad įsibėgėja metas svarbesnius mums reikalus, pirmiausia asmeninius,  kaip galima sparčiau stumti pirmyn. 

Merkurijus taip pat sparčiai juda pirmyn Ožiaragio ženklu, yra dalykiškas, logiškas ir racionalus, todėl nepaprastai padės tvarkyti visus dalykinius reikalus, čia nebebus vietos jokiam „palauk“, bus tiktai „darom“. Labai gerai seksis tartis, susitarti, taip pat visa su informacija, žiniomis susijusi veikla. 

Venera prasilenks su Saturnu ir bus visiškai paskendusi šaltuose jo spinduliuose, dėl to švęsti bus nusiteikusi maždaug taip pat energingai, kaip ledo karalienė. 

Marsas juda Dvynių ženklu pirmyn, bus energingas, veiklus, dėl to galima tikėtis, kad visi konfliktai ir karo veiksmai (ten kur jie vyksta) vystysis vis sparčiau savo logiškos pabaigos link. 

Avinas. Būsite energingi, veiklūs, drąsiai žengsite savo tikslų link. Darbe, profesijos srityje gali atsirasti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, greitai tvarkomų reikalų, kuriuos iš tiesų seksis tvarkyti greitai. Pramogos ar kita kolektyvinė veikla dabar vargu ar pavyks taip kaip norėtųsi, bet patiks judėti – važiuoti, eiti, galbūt bėgioti (sportuoti). 

Jautis. Nemažai darbų, visokios veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Čia būsite veiklūs, kūrybiški, dėl to nuveikti pavyks išties nemažai. Tačiau su grožio, patogumų  kūrimu susijusi veikla vargu ar įsibėgės. Sėkmė lydės siekiant piniginės ar kitokios apčiuopiamos naudos. 

Dvyniai. Būsite labai energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (tęsiasi puikus metas sportuojantiems) ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, be skrupulų. Atitinkamai, geriausiai seksis tiems, kurie kažko imasi arba veiklą prižiūri patys, asmeniškai. Taip pat ši savaitė labai palanki kelionėms. 

Vėžys. Ši savaitė ryškių, svarbių iššūkių ar aplinkybių gali ir neatnešti. Bet tai labai geras laikas susitikimams, pokalbiams (pirmiausia dalykiniams) ir puikių dalykinių santykių užmezgimui, taip pat dabar patogus laikas tvarkyti (jeigu reikia) visokius skolų/paskolų reikalus. 

Liūtas. Dabar svarbiausi bus asmeniniai santykiai ir ryšiai. Apskritai, juos puoselėti laikas neblogas, gali būti, kad ir siekiančius teisingumo lydės tam tikra sėkmė. Taip pat dabar palankus laikas domėtis sveikatos, sveikatingumo reikalais, būtų smagu ką įdomaus nuveikti kartu su artimais draugais. 

Mergelė. Tikrai nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, įsipareigojimų vykdymo ir panašių dalykų. Bet viskas vyks daugmaž sklandžiai, dėl to nuotaikos negadins. Savaitės pabaigoje prasidės laikas, kai sekasi palaikyti, puoselėti asmeninius santykius su svarbiais jums žmonėmis. Nedidelių, tačiau smagių pramogų taip pat bus. 

Svarstyklės. Linksmas laikas – nestigs smagių, malonių dalykų, bus progų smagiai pasilinksminti, parodyti savo kūrybiškumą. Taip pat dabar yra geras metas rūpintis namų, šeimos reikalais, apie tai, kas svarbu pasikalbėti su namiškiais. Geras metas sportinio stiliaus kelionei tęsiasi. 

Skorpionas. Daugiausia dėmesio, laiko ir pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai, kuriais rūpintis pavyks energingai, išradingai ir nepamirštant puikios nuotaikos. Už namų ribų bus daug bendravimo, seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija ir judėjimu. 

Šaulys. Būsite atviri, judrūs, dėl to bus daug susitikimų ir daug bendravimo visokiausiomis temomis. Gali būti, kad bus ir gana svarbių piniginių, turtinių reikalų, kuriuos pavyks tvarkyti greitai, apsukriai ir su apčiuopiama nauda sau. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali tapti dar aiškesni. 

Ožiaragis. Būsite judrūs, iškalbingi, išradingi, greitai ir apsukriai tvarkysite visokius reikalus, taip pat ir tokius, kurie gali atnešti apčiuopiamos naudos. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis ir informacija. Tęsiasi geras laikas aktyviai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. 

Vandenis. Būsite energingi, veiklūs ir puikios nuotaikos, kuria mielai dalysitės su aplinkiniais, tačiau įkvėpimo kurti grožį turbūt bus nedaug, asmeninius santykius puoselėti irgi vargu ar norėsis. Vėlgi, savaitės pabaiga gali apdovanoti sėkme tvarkant piniginius, turtinius reikalus – galima apčiuopiama nauda.  

Žuvys. Darbe darbų ne per daugiausia, o namie aplinkybės išliks tokios pačios. Puikus metas ne tik susitikti su artimais draugais, bet ir aptarti visiems svarbius reikalus. Savaitės pabaiga atneš malonių pokyčių: atsipalaiduosite, tapsite jausmingesni, didės įkvėpimas kurti gražius, mielus dalykus ir… noras pasimėgauti visais gyvenimo malonumais.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą