lsdp-baneris-2a

Kurorto rinkliavos lėšų skirstymas sulaukė kritikos ir pasiūlymų nukreipti lėšas infrastruktūros gerinimui

 

Tarybos narys Stanislovas Martinaitis siūlė kitaip paskirstyti kurortinės rinkliavos surinktas lėšas

Tarybos narys Stanislovas Martinaitis siūlė kitaip paskirstyti kurortinės rinkliavos surinktas lėšas

kvitrina.com

Vasario 9 d. vykusiame Birštono savivaldybės Tarybos posėdyje svarstant 2018 metų savivaldybės projektą Tarybos narys Stanislovas Martinaitis įžvelgė perteklinį kurorto rinkliavos lėšų skyrimą reklamai ir įvaizdžio kūrimui per įvairias savivaldybes įstaigas. Tarybos nario manymu, dalį šių lėšų geriau nukreipti kurorto infrastruktūros  gerinimui. Buvo paminėta čiuožykla ir slidinėjimo kalnas, savivaldybės paskolų grąžinimas. Pasak S. Martinaičio, atvykę žmonės geriau reklamuos kurortą nei lėšų skyrimas tokiems projektams, kaip svetimo klubo rėmimas.
Į tokį Tarybos nario pamąstymą sureagavusi Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė replikavo, kad čiuožyklos ir slidinėjimo kalno paslaugas turi teikti verslas, o neskirti lėšų parodoms ir nefinansuoti rinkodaros strateginių projektų – didelė klaida, nes tik per strateginius sprendimus galima tikėtis situacijos gerinimo. Merės teigimu, apie statomo daugiafunkcio centro užpildymą reikia galvoti dabar, o ne tada, kai jis bus pastatytas.

Tarybos narė Jurgita Šeržentienė pasiūlė dėl „Vytauto“ komandos ėmimo balsuoti atskirai

Tarybos narė Jurgita Šeržentienė pasiūlė dėl „Vytauto“ komandos rėmimo balsuoti atskirai

Tarybos narė Jurgita Šeržentienė pasiūlė vietoje to, kad kurortinės rinkliavos lėšos būtų skirtos Prienų-Birštono komandos „Vytautas“ rėmimui, nukreipti jas savo klubo steigimui. Savivaldybės vadovė paprieštaravo tokiam siūlymui, teigdama, jog su jaunimu dirba Birštono sporto centras. Po Tarybos posėdžio vykusioje spaudos konferencijoje merė N. Dirginčienė patikslino savo atsakymą, tvirtindama, jog įvairių klubų steigimas – ne savivaldybės prioritetas.

Taip pat skaitykite

1 komentaras

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti