Kurorte skelbiamas aliarmas – suaktyvėjo vagys

IMGP20961

kvitrina.com

Pagal Birštono policijos komisariato pateiktą informaciją, kurorte nuo metų pradžios užregistruota 12 vagysčių atvejų, kai 2017 metais šiuo laikotarpiu jų buvo 20. Pasak Birštono policijos komisariato viršininko Rolando Stikliaus, nors vagysčių skaičius sumažėjo, bet suaktyvėję vagys kelia nerimą.

Birštono PK pranešime spaudai skelbiama, kad savivaldybėje spalio mėnesį buvo įvykdytos 4 vagystės, nukentėjo privatūs asmenys bei verslininkai.

Vagys šluoja viską iš eilės, todėl policijos pareigūnai prašo gyventojus „būti dėmesingais, rūpintis, saugoti ir apdrausti savo turtą, bendrauti su kaimynais, stebėti savo gyvenamąją aplinką“, o taip pat „… ragina nebūti abejingais savo ir aplinkinių saugumui, visada pastebėjus įtartinus automobilius, asmenis, nedelsiant pranešti policijai Bendruoju pagalbos telefonu 112“.

Birštono policija prašo gyventojus turinčius „vertingos informacijos apie įvykdytas vagystes, jei matėte įtartinus asmenis, automobilius netoliese vietų kur buvo įvykdytos vagystės, prašome pranešti Birštono policijos komisariatui telefonu Nr. +370 698 46 506““.

Birštono policijos pareigūnai kruopščiai analizuoja kiekvieną vagystės atvejį, renka informaciją, ieško naujų techninių ir organizacinių priemonių kiek įmanoma labiau apsaugoti kiekvieno gyventojo turtą ir, aišku, atskleisti įvykdytas nusikalstamas veikas.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti