Kupiškyje paskutinės rungtynių minutės drama prieniškiams nebuvo sėkminga

IMGP27781

Sausio 4 d. Prienų KKSC krepšininkai žaidė RKL čempionato rungtynes Kupiškyje su vietos komanda. Deja, 39 min. pirmavę Prienų KKSC komanda, paskutinę rungtynių minutę turėjo pripažinti aikštelės šeimininkų pranašumą (100:94). Prienų komandai 35 taškus pelnė, atkovojo 10 kamuolių (40 naudingumo balų) Gediminas Maceina, 23 taškai Ernesto Mankausko sąskaitoje. Rokas Marcinkevičius į varžovų krepšį įmetė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

Prienų KKSC krepšininkai spurtavo antrajame kėlinyje ir po dviejų kėlinių įgijo 13 taškų persvarą (49:62). Deja, po didžiosios pertraukos iniciatyvą perėmė aikštelės šeimininkai. Tiesa, trečiajame kėlinyje prieniškiai neleido varžovams persverti rezultato savo naudai. Ir nors skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki 4 taškų (68:72), po trijų kėlinių Pauliaus Ivanausko auklėtiniai turėjo 6 taškų pranašumą (74:80). Ketvirtojo kėlinio pradžioje Kupiškio komandos žaidėjai išlygino rezultatą (80:80), bet iki pat paskutinės rungtynių minutės mače pirmavo svečiai.

Likus iki rungtynių pabaigos apie minutę „Kupiškis“ persvėrė rezultatą savo naudai (94:93). Raimundas Gerbutavičius baudos metimu išlygino rezultatą (94:94). Deja, per likusį laiką prieniškiai nesugebėjo pelnyti taškų, o klaidos ir nesportinė pražanga leido aikštelės šeimininkams švęsti pergalę (100:94). Po šio pralaimėjimo Prienų KKSC komanda nukrito į šeštąją turnyrinės lentelės poziciją.

Sausio 5 d. Prienų KKSC komanda 14 va. Prienų KKSC salėje žais su „Molėtų“ krepšininkais.