„Amerikietiški kalneliai“ Kaune buvo per aukšti Prienų komandai

Kovo 26 d. Prienų „CBet-KKSC“ krepšininkai Kaune žaidė RKL čempionato rungtynes su KTU komanda. Deja, po gan sėkmingo pirmojo kėlinio (16:14) kituose Prienų komanda nesugebėjo sustabdyti varžovų metikų ir aikštelės šeimininkai valdė rungtynių eigą. Antrajame kėlinyje prarasta iniciatyva tapo pagrindine pralaimėjimo priežastimi. Tiesa, ne vieną kartą Pauliaus Ivanausko auklėtiniai buvo priartėję prie varžovų (46:42, 56:53), bet lemiamo spurto surengti nepavykdavo. Deja, nei Gedimino Maceinos (15), nei Arno Tilindės (16), nei  antroje rungtynių pusėje prabilusio Mantvydo Gečionio (23) pastangų  pasiekti pergalei neužteko.

KTU studentai laimėjo rungtynes rezultatu 89:73.

KTU-„CBet-KKSC“ 70:62 (16:14, 28:16, 26:32, 19:11)

IMGP5098

Prienų komanda atkovojo rungtynių pradžios ginčo kamuolį ir Arnas Tilindė pelnė pirmuosius taškus (0:2). Kitoje atakoje Arnas stabdomas pražangomis ir po vienos taiklios baudos padidina „CBet-KKSC“ persvarą iki trijų taškų (0:3). Bet KTU studentai atsakė spurtu 9:0 (9:3) ir išėjo į priekį. A. Tilindė pelnė du taškus (9:5), kitoje atakoje taškus pelnė nuo baudos linijos (11:7). KTU tritaškis (14:7) privertė Paulių Ivanauską paimti minutės pertraukėlę. Gera naujiena. Aikštelės šeimininkų „bėgimas“ buvo sustabdytas. Darius Kuzmickas ir Gediminas Maceina sumažino taškų deficitą iki 4 taškų (14:10). Komandos apsikeitė taikliais metimais (16:12), o kėlinio pabaigoje Gediminas Maceina baudos metimais sumažino skirtumą iki 2 taškų (16:14).

Deja, antrojo kėlinio pirmoje pusėje aikštelės šeimininkai užmėtė svečius tritaškiais. Ir padidino skirtumą iki 5 taškų (21:16). Tiesa, po Mantvydo Gečionio tritaškio skirtumas sumažėjo iki 3 taškų (24:21). Bet KTU studentai vėl prapliupo tolimais metimais ir aikštelės šeimininkai įsigijo 10 taškų persvarą (35:25).  Toks scenarijus nepatiko „CBet-KKSC“ strategui Pauliui Ivanauskui. Bet ir paimta minutės pertraukėlė nedavė naudos. KTU padidino savo pranašumą iki 18 taškų (43:25). Gediminas Maceina ir Bartas Aleksandravičius sumažino atsilikimą iki 13 taškų (43:30). Po dviejų kėlinių „CBet-KKSC“ taškų deficitas padidėjo iki 14 taškų (44:30).

Trečiojo kėlinio pradžioje prabilo pirmoje rungtynių pusėje tylėjęs Mantvydas Gečionis. Jo iš eilės pelnyti 7 taškai padėjo sumažinti dviženklį atsilikimą iki 6 taškų (44:38). O kai skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų (46:42, 54:50) pasirodė, jog Prienų komanda gali perimti iniciatyvą. Bet svečiai vėl įkrito į žaidybinę duobę (70:58). Visgi, Prienų komanda sugebėjo po trijų kėlinių sumažinti skirtumą iki 8 taškų (70:62).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų komanda vis dar buvo žaidime (74:66), bet tolimesni įvykiai virto „CBet-KKSC“ komandai pragaru. Nepadėjo pakeisti situacijos ir Pauliaus Ivanausko paimta minutės pertraukėlė. Skirtumas kilo kaip mielinis pyragas (84:66). Rungtynės buvo pralaimėtos rezultatu 73:89.