Kroso varžybose nugalėtojais tapo keturių mokyklų atstovai

Gelbėkit vaikus

IMGP4399Spalio 15 d. Prienuose šalia sporto ir pramogų arenos vyko rajono mokyklų krosas.

Keturiose amžiaus grupėse merginos ir vaikinai varžėsi 500, 1000 ir 2000 metrų distancijose. Iš viso krose dalyvavo 136 mokiniai (53 merginos ir 83 vaikinai).

11-12 m. amžiaus grupėje mergaitės bėgo 500 m, o berniukai 1000 m distancijas. Tarp mergaičių nugalėjo Miglė Damynaitė iš „Revuonos“ pagrindinės mokyklos (2. Paulina Šaltytė; 3. Vytautė Gusaitė). Tarp berniukų nugalėjo Domininkas Radžiukynas iš Stakliškių (2. Dominykas Juodis; 3. Pijus Laukaitis).

13-14 metų amžiaus grupėje 1000 m bėgime laimėjo Jovita Stravinskaitė iš „Ąžuolo“ progimnazijos ir Karolis Brūzga iš „Revuonos“ pagrindinės mokyklos. Tarp mergaičių prizininkėmis tapo Agnė Černiauskaitė (2-oji vieta) ir Emilija Martusevičiūtė (3-ioji vieta). Tarp berniukų antras buvo Ernestas Kazlauskas, trečias – Airidas Krutulis.

15-16 metų grupėje merginos bėgo 1000 m distanciją, o vaikinai – 2000 m. Merginų grupėje nepralenkiama buvo Aurelija Valčiukaitė iš „Žiburio“ gimnazijos. Prizininkėmis tapo Rūta Maceinaitė ir Gitana Prajeckaitė. Tarp vaikinų nugalėjo Linas Bisikirskas iš Stakliškių, palikęs už nugaros Artūrą Rasimą ir Darių Mieliauską.

17 ir vyresnių amžiaus grupėje laimėjo favoritai – žiburiečiai Ieva Šukevičiūtė ir Tomas Pagirys. Prizinės vietos atiteko Karinai Deimantavičiūtei (2), Edvinui Stravinskui (2), Evelinai Paužaitei (3), Pauliui Zagurskui (3).

Daugiausiai prizinių vietų iškovojo „Žiburio“ gimnazijos bėgikai – 9 (3 iš jų pirmosios). Stakliškių komanda iškovojo 5 prizines vietas (2 iš jų pirmosios).

Iš viso medalius iškovojo 7 mokyklų atstovai.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti