•  

     

     

     

2011.09.03

Gautas „Express market“ parduotuvės vyr. kasininkės, gyv. Išlauže, pareiškimas, kad naktį buvo įsilaužta į parduotuvę Išlauže. Pavogtas seifas ir sugadintas parduotuvei priklausantis turtas. Žala nustatinėjama.

Gautas G. K., gyv. Veiverių sen., pareiškimas, kad netoli namų ant medžio šakos rado pakartą jų šeimai priklausantį šuniuką.

Gautas A. G., gyv. Pakuonio sen., pareiškimas, kad nuvykęs į jam priklausančią sodybą, esančią Pakuonio sen., pasigedo už kluono buvusių 6 metalinių vamzdžių ir 2 metalinių lakštų. Žala – 1500 Lt.

Gautas M. Z., gyv. Šilavoto sen., pareiškimas, kad iš kieme esančio ūkinio pastato pavogta jam priklausanti žoliapjovė, dvi automobilio variklio galvutės bei veržliarakčių komplektas. Žala – 700 Lt.

Gautas VĮ „Kauno regiono keliai“ Prienų kelių tarnybos viršininko pareiškimas, kad magistralinio kelio Vilnius-Prienai-Marijampolė 102-ajame kilometre pavogti 94 tvoros, apsaugančios nuo žvėrių išbėgimo į kelią, metaliniai stulpeliai. Žala – 3130 Lt.

Gautas A. Č., gyv. Veiverių sen., pareiškimas, kad pas ją buvo atvykusi nepažįstama moteris, kuri prisistatė draudimo agente ir siūlė apdrausti jos turtą. A. Č. iš kišenės išėmus užrašų knygelę su 4200 litų, minėta moteris ją išplėšė iš rankos ir pasišalino.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti