Krepšinio sezonas „nukarpytas“, žaidėjai paleisti, bet komandos vardas dar skamba

eSports

Karolis Urba

Prienų „CBet“ krepšinio komandos pasirodymą „nukarpytame“ 2019/2020 m. sezone galima pavadinti neblogu. Komanda užėmė tvirtą 6-ąją vietą, o ekipos jaunimas kiekvienose rungtynėse rodė vis geresnį susižaidimą.

KK „Prienai“ direktorius Adomas Kubilius naujienų portalui kvitrina.com pasakė, jog klubas po sezono pabaigos turi įsipareigojimų žaidėjams ir už paslaugas. Anot jo, jis tikisi, jog situaciją pavyks suvaldyti, nors laikai labai sunkūs. 

Nors krepšinio sezonas baigtas, bet Prienų „CBet“ vardas girdimas ir toliau. Grupė e-sporto entuziastų pasiūlė komandos pavadinimą naudoti e-sporto NBA 2K20 žaidimo platformoje. Komandos vadovybė sutiko ir štai – Prienų „CBet“ vardas toliau skamba krepšinio pasaulyje. A. Kubiliaus manymu, tai labai svarbu, nes galima toliau reklamuoti komandos rėmėjus ir populiarinti Prienų vardą.

„CBet“ ekipa jau spėjo sudalyvauti viename stipriausių Europos turnyrų „MPBA Euro league“, kur savo grupėje buvo užimta trečioji vieta iš penkių komandų.  „“  (e-sporto komanda) pradėjo kovas ir Nba2kcontest organizuojamame „Pro-Am European Tour“ tarptautiniame turnyre. 

Komandos rungtynes galima stebėti bcprienai.lt Facebook puslapyje. 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti