•  

     

     

     

Krepšinio pirmenybėse – „Išlaužo” pergalės ir „Savivaldybės” pralaimėjimas

Vasario 15 ir 21 dienomis buvo sužaistos dar penkerios Prienų rajono savivaldybės ir laikraščio „Gyvenimas” krepšinio pirmenybių rungtynės, bet ir po jų dar neišaiškėjo atkrentamųjų varžybų poros.

Tiesa, šiame rungtynių maratone užfiksuota ir keletas rekordų bei staigmenų. Štai „Išlaužo” žaidėjas J. Gustas mače su Balbieriškio „Ringio” komanda į varžovų krepšį įmetė net 51 tašką ir atvedė komandą į pergalę (84:74). Ir kitame mače su Veiverių „Amberio” komanda J. Gustas buvo rezultatyviausias (25 taškai), o „Išlaužo” krepšininkai šventė pergalę rezultatu 77:49. Šios dvi pergalės leido užimti penktąją vietą.

Pergalių seriją pratęsė ir „Stakliškių” komanda, kuri sugebėjo 6 taškų skirtumu (82:76) įveikti Domanto Šeškaus vedamą „Stadioną”. D. Šeškus pelnė 21 tašką, bet jo oponentas iš „Stakliškių” komandos Martynas Gečionis į „Stadiono” krepšį įmetė 23 taškus.

Ir „Savivaldybės” komandai nepavyko išvengti pralaimėjimo. Tiesa, po pergalės prieš Birštono „Žvėrių – Erno” komandą (84:71), „Savivaldybės” krepšininkai užsitikrino sau pirmąją vietą po dviejų etapų, bet rungtynėse su „Stadionu” buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą (60:76). Nepadėjo „Savivaldybės” komandai ir rezultatyvus jos lyderio Šarūno Stiklakio žaidimas (29 taškai).

„Stadiono” komandoje daugiausiai taškų pelnė A. Sinkevičius (17).

Šeštadienį bus sužaistos paskutinės II-ojo etapo rungtynės tarp „Ringio” ir GSTM komandų ir tada paaiškės galutinė turnyrinės lentelės rikiuotė bei atkrentamųjų rungtynių poros. Ketvirtfinalio kovos prasidės sekmadienį.

kvitrina.com

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti