Krepšinio klubo „Prienai“ dalininkai: „Komanda bus – tai faktas“

Meras Alvydas Vaicekauskas :„Komanda bus – tai faktas“

Meras Alvydas Vaicekauskas :„Komanda bus – tai faktas“

kvitrina.com

Nurimo 2018–2019 metų LKL sezono batalijos. Išdalinti apdovanojimai, išrinkti geriausieji sezono žaidėjai. Savo sezoną uždarė ir krepšinio klubo „Prienai“ komanda „SkyCop“. Prieš sezoną buvo daug kalbama, jog Prienai renka patyrusių žaidėjų komandą, kuri tikrai kovos dėl patekimo į stipriausiųjų ketvirtuką. Deja, situacija susiklostė ne pagal išankstinį scenarijų, ir komandai reikėjo pakovoti dėl patekimo tarp aštuonių geriausiųjų. Galų gale pergalė prieš „Žalgirį“ leido baigti reguliarųjį sezoną septintoje vietoje. Ketvirtfinalio seriją su „Neptūnu“ „SkyCop“ vyrai sužaidė gerai ir netgi sukūrė intrigą, bet į pusfinalį nepateko.

seskus_naujas-364x245

Iškart po pralaimėtų trečiųjų ketvirtfinalio rungtynių „SkyCop“ strategas Virginijus Šeškus pasiskundė, jog pavargo ir davė suprasti, jog palieka komandą.

Birželio 18 d. krepšinio klubo „Prienai“ dalininkai davė interviu naujienų portalui kvitrina.com ir šiek tiek pasidalino mintimis apie komandos formavimo principus naujajam 2019–2020 metų LKL sezonui.

Pirmiausiai, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas aiškiai davė suprasti, jog komanda LKL bus, ir tai pavadino faktu. Jis taip pat pasakė, jog siūlys Tarybai skirti krepšinio klubui paramą praeito sezono lygiu, bet ne daugiau.

Klubo direktorius Adomas Kubilius: „Prienams geriausiai būtų surinkti į komandą jaunus perspektyvius krepšininkus bei pridėti keletą patyrusių „vilkų“.

Klubo direktorius Adomas Kubilius: „Prienams geriausiai būtų surinkti į komandą jaunus perspektyvius krepšininkus bei pridėti keletą patyrusių „vilkų“.

Klubo dalininkas ir direktorius Adomas Kubilius patvirtino, jog komanda, kuri bus formuojama naujajam sezonui, bus kitokia vien dėl to, kad trenerių štabe nebus ilgamečio Prienų komandos stratego Virginijaus Šeškaus. Pasak A. Kubiliaus, atėjo laikas klubui žengti į profesionalų ir finansiškai stabilų kelią. Tiesa, 2018–2019 m. sezono pabaigos skolos, lyginant su pradžia, nepadidėjo ir siekia apie 60 000 eurų. Klubo direktorius mano, jog Prienams geriausiai būtų surinkti į komandą jaunus perspektyvius krepšininkus bei pridėti keletą patyrusių „vilkų“ ir siekti įgyvendinti tikslą – patekti tarp tų komandų, kurios po reguliaraus sezono kovos dėl medalių.

Klubo dalininkai dar negalėjo įvardinti pagrindinio klubo rėmėjo, bet pasakė, jog tikriausiai „SkyCop“ vardo komandos pavadinime nematysime. Taip pat buvo akcentuota, kad komandos pavadinimas bus iš dviejų žodžių – pagrindinio rėmėjo ir Prienų klubo.

IMGP8514

Anot A. Kubiliaus, kontaktai, susitikimai, pokalbiai vyksta. Bet pirmiausiai reikia surasti būsimosios komandos strategą. Trenerių štabe taip pat gali būti Marius Leonavičius ir Paulius Ivanauskas, kuris nuo praeitų metų treniruoja RKL rungtyniaujančią Prienų komandą.

Didelė galimybė, jog komandoje liks gydytojas Robertas Narkus. A. Kubilius tikisi, kad vyr. trenerio kandidatūra bus aiški iki birželio pabaigos.

Klubo dalininkai taip pat siunčia gerą žinią sirgaliams, nes buvo išsakyta mintis, jog geriau pilna arena, o ne aukštos kainos į rungtynes.

Kalbant apie žaidėjus, klubas norėtų išsaugoti Žygimantą Janavičių, kuris pateko į naudingiausiųjų sezono žaidėjų penketuką, bet gali atsitikti, jog klubas neturės finansų išlaikyti įžaidėją. Komandoje gali likti Mindaugas Lukauskis. Ir tai viskas.

Kitą penktadienį A. Kubilius pristatys Prienų rajono Savivaldybės tarybos nariams klubo veiklos ataskaitą už praeitą sezoną.

Ir dar. Klubas tikisi, kad ir naujajame sezone pavyks surinkti apie 700 000 eurų biudžetą.

 

Taip pat skaitykite

2 komentarai

  1. Prienietis

    Atleiskite, o kodėl savivaldybė privačiam klubui skiria paramą? Ir ne simbolinę – ar tik ne ketvirtį milijono? Ir taip metai po metų. Esame tokie turčiai? Tegul tas ponas savininkas Kubilius ir kiti savininkai ieško privačių rėmėjų. Mitas apie miesto vardo garsinimą neatlaiko jokios kritikos, nes nėra jokių pamatuotų įrodymų apie 7 ir žemesnes vietas užimančios komandos žaidimo įtaką miesto šlovei. Galų gale reikia vieną kartą baigti tą plikbajorišką taškymąsi bendrais milijonais.

    Atsakyti
  2. Neklaidinkit zmoniu

    Kokie dar dalininkai jei klubas vis dar asociacija? Ponai kalbekit paprastesne terminologija ir neklaidinkit visuomenes. Ir licensija LKL naujam klubui reikia gauti tik tada formuoti komanda.

    Atsakyti

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti