Krepšinio klubas „Prienai“ vykdo savo pažadus – komandoje dar du jauni krepšininkai

Tomas Digbeu

Tomas Digbeu

kvitrina.com

Krepšinio klubas „Prienai“ prieš sezoną skelbęs, jog rinks jauną komandą, vykdo savo pažadus. Komandą vienas po kito papildo talentingas, ir ne tik Lietuvos, jaunimas. Prie dviejų Lietuvos U-20 rinktinės narių Arno Veličkos ir Luko Ulecko komandoje jungiasi „Žalgirio“ nupirktas  prancūzas Tomas Digbeu, kuris Eurolygos jaunimo turnyre gynė FC „Barselona“ aštuoniolikmečių garbę. „Žalgiris“ šį gynėją skolina Prienams.

Ernestas Mankauskas

Ernestas Mankauskas

Komandoje lieka ir prieniškis Ernestas Mankauskas, kuris žaidė joje ir praeitame sezone. Tiesa, jis LKL gaudavo nedaug laiko, bet užtat RKL „B“ čempionate buvo vienas iš Prienų komandos lyderių.

Primename, jog antrą sezoną iš eilės komandai atstovaus patyręs krepšinio vilkas, veteranas Mindaugas Lukauskis bei Karolis Guščikas. KK „Prienai“ direktorius Adomas Kubilius yra teigęs, jog norėtų komandoje matyti 10-12 žaidėjų, o komanda turėtų susirinkti rugpjūčio 19 d.

Komandos vadovas taip pat buvo užsiminęs, jog sutarta su pagrindiniu komandos rėmėju. Tiesa, jis pavadinimo neatskleidė, bet žinoma, jog tai turėtų būti viena iš lažybų bendrovių. Portalo žiniomis, klubo prezidento poste gali likti Vidmantas Žiemelis.

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti