•  

     

     

     

     

Kredito unija ̇Prienų taupa“ – patikimas finansinis partneris

prienu_taupa

 Vidmantas Venclovas

Visuotinis šalies karantinas pakeitė ir finansinių įstaigų darbo įpročius. Bankai užsidarė ir su klientais bendravo tik nuotoliniu būdu. Visgi, Prienuose įsikūrusi kredito unija „Prienų taupa“, liaudyje vadinama „Žemdirbių bankeliu“, suprasdama klientų poreikius paliko galimybę pabendrauti „gyvai“. KU „Prienų taupa“ administracijos vadovas Rimantas Slavinskas patikino, jog įstaiga nuo karantino pradžios dirba įprastu režimu ir išlaiko stabilumą, kuris grindžiamas faktu, jog daugiausiai unijų narių sudaro ūkininkai.

Pasak R. Slavinsko, kredito unija sėkmingai atlieka savo, kaip finansinio patarėjo, funkcijas. „Prienų taupa“ išduoda paskolas ir „Invegos“ garantija, atideda mokėjimus, jei klientai turi problemų. Administracijos vadovo teigimu, įstaigos stabilumas priklauso nuo jos klientų stabilumo, todėl būtina analizuoti situaciją žemės ūkyje. Rudens laikotarpis parodys, ar gamtos ir verslo sąlygos buvo palankios žemdirbiams.

„Prienų taupos“ administracijos vadovas pažymėjo, jog įstaigos klientai, suprasdami karantino sąlygų laikymosi svarbą, į uniją ateidavo dėvėdami apsaugines kaukes ir laikėsi atstumo.

„Gyvenimas, nežiūrint karantino, nesustojo, nors daug kas keičiasi. O „Prienų taupa“ visada kartu lieka su klientais ir padeda jiems išgyventi sudėtingą situaciją“, – pabrėžė R.Slavinskas.

Kredito unija „Prienų taupa“ veiklą vykdo Prienuose, Stakliškėse, Jiezne ir Veiveriuose.

 

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti