Krašto derbyje savo pranašumą įrodė „Birštono“ krepšininkai

Gelbėkit vaikus

Lapkričio 18 d. Balbieriškyje LMMKL „Centro“ diviziono „A“ grupės rungtynes žaidė „Balbieriškio“ ir „Birštono“ komandos.

Kaip ir galima buvo tikėtis, rungtynės vyko taškas į tašką. Tris kėlinius  rezultatas svyravo tai vienon, tai kiton pusėn.

Pirmojo kėlinio pradžioje sėkmingiau sužaidė „Birštono“ komanda, bet aikštelės šeimininkai panaikino atsilikimą ir net sugebėjo po šio kėlinio pirmauti (22:21).

Antrame kėlinyje ilgą laiką pirmavo „Balbieriškio“ krepšininkai. Likus iki kėlinio pabaigos 3,40 min., jie įgijo 5 taškų pranašumą (36:31), bet po minutės jau pirmavo birštoniečiai (36:40). Visgi po dviejų kėlinių aikštelės šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą (43:41).

Trečiame kėlinyje iniciatyva priklausė „Birštono“ komandai. Birštoniečiai du kartus buvo susikrovę 8 (44:52) ir 7 taškų (52:59) pranašumą, bet aikštelės šeimininkai vis sugebėdavo panaikinti atsilikimą (52:52, 62:61). Po trijų kėlinių vienu tašku pirmavo „Birštono“ komanda (63:62).

Ketvirtame kėlinyje svečiai iškart išsiveržė į priekį (62:73). Aikštelės šeimininkai sumažino skirtumą iki 6 taškų (67:73), tačiau birštoniečiai vėl suskubo pelnyti taškus (79:67). Ir vis dėlto kai atrodė, jog laimėtojas šiose rungtynėse jau aiškus, „Balbieriškio“ krepšininkai didelių pastangų dėka vėl sumažino atsilikimą iki vieno taško (80:81).

Bet paskutinį ir lemiamą spurtą atliko „Birštono“ krepšininkai, kurie ir laimėjo rungtynes rezultatu 84:90.