Kovo 11 d. minėjimas Kašonyse

Gelbėkit vaikus

 

 

 

 

 

Kovo 7 dieną Kašonių bendruomenės namuose vyko renginys, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui ir Lietuvos poeto, dramaturgo, vertėjo, akademiko, visuomenės veikėjo Justino Marcinkevičiaus 90-osioms gimimo metinėms paminėti.
Šventė prasidėjo Lietuvos valstybės himnu. Pirmieji savo pasirodymu visus maloniai nustebino mažiausieji renginio dalyviai, Indrė, Jūratė ir Emilis, kurie deklamavo ir skaitė Justino Marcinkevičiaus eiles.
Prisiminus kraštietį Justiną Marcinkevičių renginį tęsė Jiezno muzikos mokyklos liaudiška kapela, vadovaujama Danguolės Smalskienės ir Jevgenijos Babikovos, kuri suteikė visiems begalinį džiaugsmą, gerą nuotaiką.
Vakarą gera nuotaika nuspalvino linksmas ir sąmojingas spektaklis Juozo-Tumo Vaižganto ,,Žemės ar moters“, kurį pastatė Naujosios Ūtos mėgėjų teatro ,,Vėtrungė“ kolektyvas, vadovaujamas Anelės Lukjančiuk. Pasibaigus vaidinimui žiūrovai plojo atsistoję.
Malonu, kad į šventę atvyko ir susirinkusius pasveikino Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorė Jūratė Zailskienė ir Prienų rajono mero pavaduotoja Loreta Jakinevičienė. Jos kartu su bendruomenės pirmininku Daliumi Kabašinsku įteikė medalius ir diplomus šaškių varžybų, vykusių vasario 29 dieną, nugalėtojams.
Dėkojame mažiausiems rengino dalyviams, kašoniškiams Indrei, Emiliui ir Jūratei, Jiezno muzikos mokyklos liaudiškai kapelai ir jų vadovėms Danguolei Smalskienei bei Jevgenijai Babikovai, Naujosios Ūtos mėgėjų teatro ,,Vėtrungė“ kolektyvui ir jų vadovei Anelei Lukjančiuk, Prienų rajono Savivaldybės administracijos direktorei Jūratei Zailskienei ir Prienų rajono mero pavaduotojai Loretai Jakinevičienei, kad Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečio ir Justino Marcinkevičiaus 90-osios gimimo metines šventė kartu su Kašonių bendruomene.

Organizatorių – Kašonių bibliotekos ir kaimo bendruomenės ,,Kašonys“ – vardu –
bibliotekininkė Danutė Bajorienė

Organizatorių nuotraukos

Taip pat skaitykite

Parašyti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai rodomas. * Būtini įvesti laukeliai pažymėti